Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zuciła dziewczyna dla kolegi chyba


karolek219

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki duży problem..

Byłem z dziewczyno miesiąć i dwa tygodni i ona mnie zuciła cierpiałem dyżo...

ale po tygodniu zesliśmy się , i za tydzień to samo się powtórzyło

minoł już tydzien i dawałem sobie rade :) zapomniałęm itp i było oka.

Ale ostatnio pojechaliśmy z kolegami na jezioro i ona tam była i się troche upiła itp.. i zaczeła z kolegą się liząć ..

i więc ja sie wkur.. i pojechałęm do domu .. a rano mnie przepraszała za wczorajsze zachowanie.. ale stego co wiem to ona nim będzie kreciła.. i mnie to gryzię z tego powodu ze to mój najlepszy kolega ... i dziś znów jedziemy jezioro i ona ma być i on i aż się boje co się będzie działo.

 

Co radzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz (miałeś ?) głupią dziewczynę. Nie warto się nad tym zastanawiać. Ja nie chciałbym być z nią i nie widzę powodu dla którego Ty chcesz być - miej honor.

 

Co do wieku, to uważam że 19 lat jest wystarczającym wiekiem, by albo nie robić błędów podczas pisania lub wysilić się na Worda (choć to forum chyba też podkreśla błędy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja to sie dziwie co to w ogole za kolega...gdzie lojalnosc??Nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej odbijam swojemu najlepszemu koledze dziewczyne, dla mnie to jest chore.Ze dziewczyna glupia to inna sprawa, coraz trudniej trafic na uczciwego partnera/partnerke, ale ze kumpel wycial Ci taki numer to az sie sam dziwie, pomimo tego ze wiele juz widzialem.Ja na Twoim miejscu przekreslilbym zarowno dziewczyne, jak i kumpla...ze scierwem nie ma co sie zadawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×