Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samobójstwo


bezradna.mal.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich. Być może taki temat został już wcześniej załozony więc z góry przepraszam ale nie mam czasu tego wszystkiego czytac. Potrzebuje jak najszybciej dobrych rad. Mój chłopak ma problemy i rodzinne- dośc poważne i z samym sobą - kwestia wartościowości. Jest naprawde na skraju załamania. Wiele razy mówił o samobójstwie. On juz nie wytrzymuje. Jest nerwowy i porywczy. Za dużo zwaliło mu sie na głowę. Była sytuacja,że przy mnie próbował to zrobic i z trudem go powstrzymałam. Nie wiem jak mam do niego trafić. Jak z nim rozmawiać. Jakich użyć argumentów. Na wzmiankę o psychologu reaguje wiadomo jak... Prosze o pomoc, o rady... jak z nim o tym porozmawiac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że do trudny temat i ciężko jest w takiej sprawie doradzać ,moim zdaniem chce zwrócić na siebie uwagę ,ma problem ze sobą i sam nie może sobie pomóc ,a z drugiej strony to jeżeli chciał to zrobić przy tobie i jeżeli jeszcze kiedyś będzie coś takiego zrobić to powinnaś zadzwonić na pogotowie ,wiem że to trudne ale może uratować mu życie , a przy tym ty to wszystko przeżywasz pomyśl też o sobie ,powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że sytuacja jest dosyć poważna. Jeśli nawet przy Tobie ma takie myśli... Zazwyczaj ludzie gdzieś uciekają, wykorzystują chwilę samotności. Powinnaś o tym kogos powiadomić, pogotowie, psychiatrę w ośrodku, szpital psychiatryczny. Czasem to jedyna droga, by kogoś uratować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×