Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej wszystkim.


pepik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

dotychczas przez parę tygodni czytałem posty forum. Teraz postanowiłem do Was dołączyć. Moja historia sięga początku roku, od kiedy czuję się fatalnie. Wszystko zaczęło się od prostej infekcji i bólu gardła, pieczenia podniebienia. Nic na to nie pomagało, lekarze nic nie widzieli. Ja się czułem coraz gorzej i gorzej, mega schorowany i zagrypiony. Aż pewnej nocy ŁUP! Szczękościsk, poty, lęki, izolacja, bezsennosć i odrealnienie, jakiego świat nie widział. Do tego duuużo innych objawów somatycznych doszło. Przez parę miesięcy byłem wyłączony z życia, nieprzytomny jak zombie, albo przeleżałem, albo z wielkim wysiłkiem podejmowałem nawet najmniejszą czynność, cud, że wytrzymałem (i wytrzymuję) w pracy z gigantycznym rozkojarzeniem i kiepską pamięcią. Jestem przebadany przez lekarzy wszerz i wzdłuż, chociaż pewnie jeszcze można ;) Trochę lepiej poczułem sie po SSRI

Postanowiłem walczyć z wrogiem, którego jednak mogę dotknąć, depresją, lękiem, d/d. Wiele uwag na forum wydaje mi się cennych i wierzę, że może wspólnie uda nam się te cholerstwa pokonać. 3majmy się!

pepik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×