Skocz do zawartości
Nerwica.com

Boje sie BARDZO


Dominik1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam już kiedyś pisałem na tym forum odnośnie bólu głowy i serca jednak to przeszło ale teraz przyszło gorsze ....

 

otóż kidys oglądałem telewizje i była informacja ze jaki koleś popełnił samobójstwo a mi odrazy wkręciło się na głowę ze ja moge takie coś sobie zrobić zupełnie bez powodu ;/;/

Dzisiaj zostaje sam w domu na noc i sie bardzo bardzo boje ze coś mnie skusi i się zabije ;( bardzo się boje

 

proszę o pomoc i od razu mowie ze bylem już 2 razy u lekarza na bóle głowy itp i on stwierdził nerwice .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rodzinie od 2 lat ciagle ktos umiera. W tv od cholery sie slyszy o samobojcach, wypadkach etc. Ja sie czuje jakbym byla otoczona smiercia, boje sie, ze i ja umre, a nie chce tego. Ciagle mam wrazenie jakbym miala dostac krwotoku wewnetrznego, ze cos mi peknie i umre. Niestety... To sa normalne sprawy w nerwicy ;/ Trzeba ie z nimi pogodzic i nauczyc zyc, choc czasem jest bardzo ciezko - np ja dzis od jakis 3h czuje sie fatalnie. Ciagle mi sie wydaje, ze zemdleje, ze upadne, ze cos mi wlasnie peknie i sie wykrwawie. Do tego mam nerwobole i skaczace miesnie, wiec w ogole do dupy, bo jak mi cos podskoczy albo zakluje to juz mnie oblewa panika (choc nie dopuszczam do ataku, ale momentami jestem im baaaardzo bliska). Ataku paniki tez sie boje, nie chce! Od maja nie mialam, mogloby juz tak zostac noooo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×