Skocz do zawartości
Nerwica.com

Seks analny


slodka1982

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z facetem od roku. Wcześniej miałam innych ale nigdy nie uprawiałam seksu analnego. Chciałabym spróbować tego seksu z obecnym moim facetem, bo bardzo go kocham i chce mu dać wszystko choc wiem ze on też tego nigdy nie robił. Jednak sie boję,że będzie bolało, ze coś nie wyjdzie. Próbowalismy już ale niestety nie wyszło. Chyba za bardzo sie skupialiśmy. Uważam ze to jest też nie higieniczne, obawiam się że w pewnej chwili nie wytrzymam i będe musiała uciekać do łazienki. Słyszałam o różnym nawilżaniu o wielkim podnieceniu ale jakoś to nie pomaga nam. Co zrobiż zeby sie udało, bez problemów i jakis bólów????

Odpowiedź z Cytowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEhe Forum nerwica/ nerwica lękowa / seks analny :)

Może na innym forum by się przydało zadać takie pytanie :)

Ale jeśli już spytałaś to przede wszystkim, nie ma niczego na siłę, szczególnie jezeli macie miłosć, jak raz nie wyjdzie to nie nalezy się jakoś specjalnie stresować i dołować, po co to? naprawdę i w inny sposób można sobie nieźle dogodzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seks analny jest bolesny(choć zależy też od wielkości penisa), trzeba się do tego dobrze przygotować nie tylko fizycznie ale przede wszystkim psychicznie. Z Twojego posta wynika, że Ty tego seksu tak naprawdę nie chcesz bo się boisz, że będzie bolało albo że za przeproszeniem zrobisz kupkę co też jest możliwe.

Jeśli Twój chłopak na to nalega zaproponuj mu taki seks również to znaczy, kupujecie wibrator i Ty mu też taki seks analny fundujesz, powiedz mu że jeśli chce takiego seksu to Ty też chcesz takiego spróbować na nim... Faceci mają w odbycie punkt G więc im jest o wiele milej podczas takiego seksu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilianna Ty feministko :D Odnośnie seksu analnego to temat troche nie w temat, bo może to i jakiś lęk jest, ale żeby od razu nerwica hahaha, ale odpisuję bo seks analny to to co lubie najbardziej. Wielkośc penisa hmm - średnia europejska amimo tego panny darły się i wypychały, jak robiłem to nieumiejętnie.Ja jestem już specjaliśtą, więc nie potrzebuję żadnychnawiżaczy, ale na początek zainwestujcie w jakiś durex play żel albo coś w tym rodzaju, przedewszystkim ważna jest pozycja, nie od tyłu bo się zesrasz ale z bólu haha. Pozycja misjonarska jest najbardziej odpowiednia, nogi na szyje i jedziemy ;) Daj znac czy wkońcu Cię rozdziewiczył (rozdupczył) :D ukochany. Sorry za podteksty, które moga się wydawać uszczypliwe, ale to post na humorze, bo nie ma sie co stresować, a nawet jak na początku poboli, to po chwili będzie dobrze, choć dla Ciebie nie jest to tak przyjemnie jak dla facetów, jednak skoro kochasz go tak, że zrobiłabyś dla niego wszystko, to wiosek nasuwa a raczej wsuwa się sam hahaha Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×