Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja sie tak nie bawie:(


Nocka

Rekomendowane odpowiedzi

Odkad jestem na forum nie dawal mi spokoju link po prawej stronie "Poznaj date śmierci serca" Dzis odwazylam sie weszlam Piekna mroczna stronka Odpowiedzialam na 38 pytan i? Informacja wyslij 2 smsy po 9zl a ujawnimy date twojej śmierci

Ma ktos pozyczyc 18zl?

ja mam konto puste na komorce A teraz co mam tak zostac bez odpowiedzi? Ja sie tak nie bawie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zamierzam żyć wiecznie i na takie strony,które mają na celu tylko i wyłącznie zgarnięcie kasy z naiwniaków -nie wchodzę.

no proszę cie. daj sobie spokój. przecież to jakieś buraki robią kase,nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale logicznie rzecz biorąc -skąd ktoś może wiedzieć coś takiego???

no proszę cie. nie mogę uwierzyć,że ktoś korzysta z takich stronek. paranoja.

nawet w Biblii pisze,że naszym życiem rządzi czas i nieprzewidziane zdarzenie.wie nikt nie wie kiedy umrzesz. bo nikt ci śmierci nie zaplanował.

bądż rozsądna-proszę cie.

oczywiście robisz co chcesz-ale zadziwiasz mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochanie ja wiem ze to bzdury i tez nie wierze w cos takiego Zagladam tak dla zartu i nawet gdyby mi wyszlo ze umre jutro nie wiele by mnie to obchodzilo Tak samo jak nie wierze we wrozki Nie wiem po co ludzie chadzaja do wrozek i daja sie naciagac Tym bardziej ze znam bardzo dobrze taka jedna slawna w moim regionie i wiem jaka to sciema i jestem w szoku jak ludzie do niej wala drzwiami i oknami po stek bzdur Calokwicie sie z toba zgadzam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha najlepiej zrobiła moja mama - powiedziała ze robiły tego typu test i wyszło im ze ja bede zyła najdluzej! a to zawsze ja miałam jakies problemy zdrowotne, somatyczne i psychiczne:)

 

nie wiem czy tak naprawde ten test robiły czy nie, ale mnie taka informacja wbiła w jakies zaspokojenie:)

 

nie znam tez wyniku tego testu, ale dzięki tym informacjom czuje się "bezpieczna". choc oczywiscie tez nie wierze w tegob typu testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedys namowila kolezanka na wrozkę Bylam na strasznym zakręcie 20lat 2 dzieci maz alkocholik i przymiarka do rozwodu a ta wrozka miala prawde mowic i nawet imiona podawala wiec jakos mnie namowili Nie nosilam obraczki bo maz przepil ze mam dzieci na czole nie pisalo a ze wylewna nie bylam wiec wrozka nic odemnie nie mogla wyciagnac i zaczela strzelac. Opowiadala mi jakie to milosci mnie czekaja ilu chlopakow za mna sie ugania a mnie z kazda sekunda szlag trafial bo kase z gory brala i juz wiedzialam ze wywalilam 50zl w bloto No ale jak mi powiedziala ze wkrodce wyjde za maz i urodze dziecko to wybuchlam i mowie Te cyganka ja sie wlasnie rozwiesc chce i juz mam dwoje dzieci. Ona szybciutko sie zreflektowala i powiedziala ze postawi mi karty na dzieci ale na wszelki wypadek zapytala jakie ja mam do dzis pamietam jak mi przepowiedziala ze

Córka bedzie miala zawod ma litere mM czyli medyczny Pielegniarka bedzie

Syn zawod na S to mechanik samochodowy

a te trzecie dziecko co mi sie urodzi to wogule wysoko zajdzie i zebym juz sobie poszla bo ona zmeczona jest.

Pomyslalam sobie zla ze pewnie dzwigowym zostanie hehehe wyszlam wsciekla ze dalam sie naciagnac na kase. Teraz omijam wrozki z daleka co jest trudne bo tak sie zlozylo ze najlepsza wrozka w regionie jest moja siostra rodzona Oszustka kretaczka i naciagaczka ktora wyciaga niezla kase od naiwniakow co do niej chodza i smiac mi sie chce jak nie raz w autobusie slysze jak kolezanki do siebie opowiadaja u jakiej to swietnej wrozki byly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam kolezanke która wierzy we wrózki i ciągle mnie do nich wysyła. wbrew pozorom chyba jednak duzo ludzi korzysta z takich usług tylko sie do tego nie przyznaja (katolicy oczywiscie!)

 

...także leworęczni muzułmanie.

 

Myślę, że to że ludzie nie przyznają się do korzystania z usług wróżek nie jest ściśle związane z przekonaniami religijnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę,że głównie katolicy nie wiedzą co ich czeka albo boją się tego czym straszy ich kościół-np. piekła. religia nie daje im nadziei,wiary,pewności,sensu życia i szczęścia i dlatego muszą się uciekać do takich niskich form korzystania z wiedzy. jakby ta wróżka miała być vademecum na przyszłość.

ale pojechałam. mam nadzieję,że nie za ostro ale nie jestem katoliczką Z WYBORU od 16 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no właśnie.dlaczego?

chyba dlatego ,że religia nie daje im odpowiedzi na te wszystkie kwestie ,które poruszyłam w poprzednim poście. no bo np.muzułmanie są pewni tego co ich czeka np. po śmierci. a katolik nie wie... zapytaj jakiegoś katolika czy wie co go czeka w przyszłości i szybko się okaże ,że każdy katolik ma swoją teorię na ten temat ale niczego nie jest pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciacia ja myślę ze jest jeszcze jeden powod dla ktorego katolicy sie nie przyznaja do kontaktu z wrozkami Jestem katoliczka i w naszej religii to po prostu jest grzech z ktorego sie trzeba spowiadac. Moja siostra wrozka nie ma nawet wstepu do kosciola zaden ksiadz jej nie da rozgrzeszenia za to ze według naszej katolickiej religii ma kontakty z diablem hehehe A to zwykla oszustka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mi się wydaję że niezależnie od tego czy będę katolikiem, muzułmaninem czy niewierzącym to przyszłość jest dla mnie tak samo niepewna. Chyba nikt nie wie co go czeka w przyszłości (może jacyś nostradamusy wiedzą ale ja jestem sceptyczny raczej). Gdy zapytam kogokolwiek co go czeka w przyszłości to każdy będzie miał swoją teorię i dla mnie to nie jest jakoś szczególnie związane z katolicyzmem. Nie wiem jak muzułmanin może być pewny tego co go czeka po śmierci. Może co najwyżej wierzyć, że będzie tak a tak. Zresztą mimo to pozostaje niewiadoma, bo muzułamanie chyba podobnie jak katolicy zakładają istnienie sądu ostatecznego.

 

A jak chodzi o to co napisała Nocka, no to jest bardziej logiczne. Rzeczywiście w katolicyźmie korzystanie z usług wróżek uznaje się za grzech. Ale czy ludzie nie przyznawają się do tego z powodu, że wg ich religii to grzech? Myślę, że są inne powody - np taki że ludzie się nie przyznawają ponieważ nie chcą być uznani za "zacofanych, niepostępowych, nieracjonalnych, nienowoczesnych". I to jest niezależne od przekonań religijnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×