Skocz do zawartości
Nerwica.com

Złość na ludzi


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam probem ktory mnie mocno martwi - czuje mianowisc złość na ludzi a praktycznie nie mam powodu, żeby sie złościc. Nie jestem w stanie wyjasnic przyczyny tej złości. Najczesciej występuje to wtedy gdy pojedze z jakas dziewczyna motocyklem. Pod koniec jazdy kiedy schodzi z motocykla czuje zlosc a kiedy odchodzi obrzucam ja spojrzeniem w ktrym jest zlosc.

Nie potrafie wyjasnic przyczyny tej zlosci, naprawde nie mam powodu zeby sie na kogos zlosici, kogos kogo znam tylko pare godzin. Tak samo mialem z kolega po jedzie motocyklem.

Nie wiem skad sie to bierze - czy ktos was ma podobnie?

 

Wieslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często jestem zły na kogoś choć sam nie wiem dlaczego. To jest taka złość, że blokuje mnie żeby z tą osobą pogadać i cieszyć się z nią razem bo jestem tak zły a nie wiem dlaczego. Czasami jestem zły na wszystkich od tak. Przypomniam sobie jaką myśl związana z tą osobą i zaraz mi się wydaję że jestem poszkodowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się złoszczę, ale szczególnie na swoich najbliższych przyjaciół-chyba na nich bardzo mi zależy. Jest to mianowicie tak, że jak którys z nich coś zrobi coś co mi się nie podoba to od razu we mnie wzbiera jakiaś złość czy coś, tylko zamiast czuć taką złośc to ja czuję jakby mi wszytskie mięśnie dugotały. I wtedy zaczynam od razu myśleć, co ja tej osobie powiem w związku z ta sytuacją i tak dalej.

 

trochę to uciążliwe jest, bo to nie jest tak, że się wie od razu co ma się powiedzieć, tylko u mnie to są jakieś rozważania "czy powiedzieć" "a moze nie, ale powiem"...straszne to :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×