Skocz do zawartości
Nerwica.com

RYSPERYDON (Orizon, Risperidon Vipharm, Risperidone Teva, Risperon, Rispolept, Rispolept Consta, Ryspolit, Torendo Q-Tab)


Hadrianus

Czy risperidon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy risperidon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      38
    • Nie
      12
    • Zaszkodził
      35


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Edzio35 napisał(a):

Witam biorę rispolept 0.5mg dostałem ataków paniki ostrych to jest trzeci dzień pogotowie było tętno 139 ciśnienie 150/100 czy nadal brać ten lek

To jest pytanie do lekarza. Nikt Ci tu na nie nie odpowie, bo nikt z nas lekarzem nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Edzio35 napisał(a):

Witam biorę rispolept 0.5mg dostałem ataków paniki ostrych to jest trzeci dzień pogotowie było tętno 139 ciśnienie 150/100 czy nadal brać ten lek

Trzymaj sie jesteś bardzo dzielny mi tez to przepisali na sen po tym jak poprzedni "lek" mi go zepsuł. Niestety ale w moim przypadku zaufanie do lekarza przypłaciłem utrata zdrowia ale może Tobie pomoże. Teraz możemy sie tylko modlić ale na to brak siły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, modelarz napisał(a):

Trzymaj sie jesteś bardzo dzielny mi tez to przepisali na sen po tym jak poprzedni "lek" mi go zepsuł. Niestety ale w moim przypadku zaufanie do lekarza przypłaciłem utrata zdrowia ale może Tobie pomoże. Teraz możemy sie tylko modlić ale na to brak siły. 

Dziękuję za wiadomość to jest straszne uczucie umierania głowie to jest straszne czy nie utracie przytomności łykam 0.5mg co będzie na 1'mg pogotowie było u mnie od/cenzura/ dostałem 

8 godzin temu, edta napisał(a):

To jest pytanie do lekarza. Nikt Ci tu na nie nie odpowie, bo nikt z nas lekarzem nie jest.

Dziękuję za odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Edzio35 napisał(a):

Witam 15 dni jestem na rispolepcie 1 mg zrobił mi zapalenie pęcherza moczowego ataki paniki duszności teraz z tyłu głowa uciska ból głowy co robić odstawić to ciężko wytrzymać to jest mocny lek boję się utracie przytomność 

To ja już spanikuję chyba tez mi to przepisali albo ketrel dodatkowo, dlaczego tak leczą, to może weterynarze więcej wiedza od tych psychiatrów, czy można tak szkodzić człowiekowi, przecież widac że cierpi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, modelarz napisał(a):

To ja już spanikuję chyba tez mi to przepisali albo ketrel dodatkowo, dlaczego tak leczą, to może weterynarze więcej wiedza od tych psychiatrów, czy można tak szkodzić człowiekowi, przecież widac że cierpi...

A przepraszam skąd wiesz że rispolept szkodzi skoro nawet go nie wziąłeś? Chcesz żeby Cię weterynarz leczył to idź do weterynarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, acherontia styx napisał(a):

A przepraszam skąd wiesz że rispolept szkodzi skoro nawet go nie wziąłeś? Chcesz żeby Cię weterynarz leczył to idź do weterynarza.

Szkodzi jak widać Edziowi, przeciez napisał, troche mnie to zniechęciło. Przepraszam zapomniałem że to forum promocji leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, modelarz napisał(a):

Szkodzi jak widać Edziowi, przeciez napisał, troche mnie to zniechęciło. Przepraszam zapomniałem że to forum promocji leków.

Serio uważasz, że lek jest w stanie wywołać zapalenie pęcherza? bo nie znam leku, który byłby w stanie to wywołać. Człowieku, bierz poprawkę na to co niektórzy tu piszą. A Edzio na forum pojawia się regularnie (na różnych kontach) i co najmniej od roku jak nie dwóch pisze to samo nt tych samych dolegliwości, a wtedy rispoleptu nie brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2023 o 22:28, acherontia styx napisał(a):

Serio uważasz, że lek jest w stanie wywołać zapalenie pęcherza? bo nie znam leku, który byłby w stanie to wywołać. Człowieku, bierz poprawkę na to co niektórzy tu piszą. A Edzio na forum pojawia się regularnie (na różnych kontach) i co najmniej od roku jak nie dwóch pisze to samo nt tych samych dolegliwości, a wtedy rispoleptu nie brał.

Nie obrażaj mnie w ulotce jest napisanie może wywołać zapalenie pęcherza moczowego ulotki nie czytałaś a tam wszystko piszę po co kłamiesz pana nie może wywołać nawet psychiatra potwierdził tak

W dniu 31.10.2023 o 22:26, modelarz napisał(a):

Szkodzi jak widać Edziowi, przeciez napisał, troche mnie to zniechęciło. Przepraszam zapomniałem że to forum promocji leków.

Nie słuchaj acherontia styx bo gówno wie o tym ulotki nie czytała psychiatra potwierdził może wywołać antybiotyk muszę łykać zwiększa ataki paniki to mocny lek bardzo 

Edytowane przez Edzio35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

1 godzinę temu, Edzio35 napisał(a):

Nie słuchaj acherontia styx bo gówno wie o tym ulotki nie czytała psychiatra potwierdził może wywołać antybiotyk muszę łykać zwiększa ataki paniki to mocny lek bardzo

Dyskusja jest wskazana ale prywatnych wycieczek nie będziemy tolerować. Ostrzeżenie słowne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj nie bierze tego leku? Nie wiem jak sprawdza się przy schizofrenii ale małe dawki 0,5-1 mg na mnie działały aktywizująco i antydepresyjnie, chociaż dość krótko co jest typowe przy neuroleptykach. Zastanawiam się czy nie spróbować ponownie risperidonu, ciekaw jestem czy po latach kiedy biorę inne leki też będzie działał w taki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risperidon to był bardzo dobry lek dla mnie. Pamiętam jak kiedyś wziąłem 1mg, a byłem w letargu to mnie na maxa zaktywizował na krótki czas.

 

Też myślę nad tym, by lekarz mi przepisał ten lek, lub ponowenie Reagilę.

 

 

Edytowane przez MiśMały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zburzony napisał(a):

@acherontia styx kurde to naprawdę szybko. A jakie są objawy za wysokiej prolaktyny? Wiem o mlekotoku i ginekomastii u facetów ale to chyba nie dzieje się od razu, nie?

No ja mlekotoku dostałam po 2 tygodniach już za drugim podejściem.

Za pierwszym nie miałam takich typowych objawów, ale czułam, że jest coś nie halo i zrobiłam prolaktynę i wyszła dużo podwyższona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@acherontia styx czytałem właśnie o innych objawach podwyższonej prolaktyny i są dość rozmyte. Biorę amisulpryd który bardzo często podnosi prolaktynę, kiedyś brałem go ponad dwa lata. Nigdy nie badałem hormonów także nie wiem czy była wtedy albo teraz podwyższona ale to bardzo możliwe. Za jakiś czas chcę przebadać krew to poproszę babkę o prolaktynę też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×