Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Wierzba

Rekomendowane odpowiedzi

Za przykładem innych zakładam nowy temat by się przywitać.

Pisze na tym forum bo sama ze sobą nie moge sobie poradzić. Miewam zmienne nastroje, nieraz dopada mnie smutek i długo trzyma. Jestem strasznie zamknięta w sobie, czasem prubuję sie otworzyć poznać ludzi ale ... nie wychodzi. Czuję sie spychana przez świat, ludzi na boczny tor, i jeszcze ... im pomagam.

Boję sie wielu rzeczy, jestem nieśmiała, nie umiem... Trudno mi pisać.

Chcę coś w sobie zmienić, abym czuła się lepiej sama ze sobą. Chociaż lubię swoje towarzystwo. Mam nadzieję, że będąc tu z Wami jakoś mi sie uda :smile: Że znajdę wreszcie sposób na siebie.

Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!piszę do Was z pewna prośba.. poznałam na studiach pewną dziewczynę, która poniekąd mnie zaintrygowała. Jednak jest bardzo skryta i sądzę, że kiedyś była w depresji. Chciałabym o tym z kimś pogadać, bo zależy mi na niej. a nie chce jej zranić. Czy ktoś może mi pomóc?:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś mi powiedziała, że znowu zaczęła brać leki przeciw depresyjne.. wiem też, że kiedyś przeżyła coś bardzo bolesnego i po tym tak diametralnie się zmieniła, nie chce się przywiązywać do ludzi.. udaje całkowitą znieczulice by ktoś uważał ją za nie wartą poznania.. boj sie o cokolwiek zapytać, bo nie wiem jak zareaguje, ostatnio przyznala mi się, że tak naprawdę jest bardzo wrażliwa i ciężko jej jest gdy ktoś okazuje jej uczucia, a ona tego nie potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie to trudne, ponieważ każda z nas jest teraz w domu, mamy kawałek do siebie.Dla mnie to nie jest problem, żeby ją odwiedzać. Ale ona tego nie chce. Dzieli swoje życie etapami, nie łączy ludzi z uczelni, z przyjaciółmi z dawnych lat. Odcina się. Dlatego martwię się, że nasz kontakt się urwie.Ona jest bardzo wyjątkowa. Jest bardzo wrażliwa na tematy związane z rodziną. Nie chce naciskać. Ostatnio napisała mi, że jestem jedyną osobą, która jest bliska ją zrozumieć. Boje się w to wszystko zaangażować, bo tez jestem po przejściach i wiem, co to znaczy stracic kogoś bliskiego. Jednak chce zaryzykować, jak mam jej pokazać, że nie chce jej zranić ani stracić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×