Skocz do zawartości
Nerwica.com

Natręctwo nawet na tym forum


Adaś2222

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż wydaje mi się, że widnieje nade mną jakieś fatum, że jestem jakiś gorszy i np. jak często coś piszę na tym forum to rzadko kto mi odpowiada i od razu myślę, że to te fatum. Nie wiem jak to interpretować, może źle odpowiadam lub zadaje pytania sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przerywam te złwieszcze fatum i odpowiadam od teraz nie ma żadnego fatum :D ,dla mnie nawet jakbys był(a) nie wiadomo na jakim dnie psychicznym i tak nie bedziesz gorsza(y),bo choroba cie nie czyni gorszą,ci co mają nerki chore to tez są gorsi ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja jestem, taki, że nawet jak na 100 postów 99 ktoś odpowie, ale na ten setny już nikt, to widzę to co złe, a nie to co dobre, już mam tak nastawioną psychikę i tak mam ze wszystkim. Nie wiem jak to zmienić, czytałem wiele książek, odbyłem dużo rozmów, no ale ostatnio staram się widzieć to co dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja kiedys jak mi sie stan poprawił bo dostałem leki od psychiatry ( na nerwice lękowa) siadłem sobie w domu i pomyslalem ze ku..wa dosyc uzalania nad sobą,napewno mozna sie z tego wyleczyc, jak było przedtemi chcociaz mi terapeuta powiedział ze to w 100 procentach sie nie da ,to ja i tak wierze ze sie da i jestem coraz blizej choc droga jeszcze daleka,dzis nie biore leków funkcjonuje prawie normalnie,aktywnie sie bawie,pracuje,spotykam z przyjaciólmi ale to tylko za sprawą tamtego dnia kiedy powiedziałem dosyc. i kazdy lęk jaki pozniej miałem to był z chcecia go przyjmowałem i nie dałem swojego zycia uporzadkowac lękowi.tylko sobie,od tamtej pory nigdy sie nie załamuje tylko jak co to jest podłamka czyli krok do tyłu zeby zrobic 2 naprzód.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data, pojawia się nowy post :mrgreen:

Suzuki, ja też czasami tak mam, nawet tutaj. Ale mówię sobie, że nie jestem pępkiem świata, że jeśli kogoś zainteresuje to, co piszę to on mi odpisuje, ale jeśli nie, bo inni piszą dużo bardziej interesujące rzeczy to też dobrze. Poza tym wszędzie tworzą się kręgi osób bardziej sobie znanych, z którymi łatwiej wymieniać uwagi, czy je skrytykować albo pochwalić. Na takie traktowanie też trzeba chyba sobie trochę zapracować, zaprzyjaźnić się. No nie wiem sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×