Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa a dziecko


annana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja cierpię na to zaburzenie i urodziłam kilka miesięcy temu synka:) Ciąża nie była przyjemna ale warto było.

A Ty bierzesz jakieś leki? Bo ja nie brałam nigdy wcześniej. Też jestem tu nowa i od wtorku zaczynam leczenie Asertinem50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Ja tak mam.Cierpię na nerwicę lękową,dokładnie na hipochondrię.Mam 32 lata ,bardzo chcialabym miec dziecko,ale paraliżuje nie strach-głównie przed porodem (strasznie boje się bólu,w ogóle nie jestem na niego wytrzymała-nawet zęba sobie wyrywałam pod narkozą).A jak ktoś wspomina o porodzie,to od razu robi mi się słabo i trzęsą mi się ręce.Historie o kilkunastogodzinnych męczarniach,pęknięciach,nacinaniach czy łyżeczkowaniach przerażają mnie tak bardzo,że chyba nigdy nie zdecyduję się na dziecko.Niewiele jet rzeczy które przerażają mnie tak bardzo jak myśl o tym,ze miałabym rodzic. Poza tym boję samej ciąży no i tego co będzie potem,kiedy pojawi się dzidziuś.Nie wiem czy byłabym w stanie się nim zając skoro czasami nie potrafię poradzic sobie sama ze sobą:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo- ba, nawet mam wrażenie że mój nawrót po kilku latach nerwicy, z tym jest właśnie zwiazany - wszyscy spodziewają się że powinnam już mieć dziecko (mam 29 lat, już 7 lat ślubie), ja czasem chcę, czasem nie chcę ;) ale generalnie czuję presję do tego bardzo sie boję samej ciaży i tego jak sobie będę dawać rady z dzidziusiem w brzuchu i nerwicą :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×