Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie! Nie ja pierwsza, ale dobrze by było zeby ostatnia


lwiapaszcza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mój pierwszy wpis na forum - nerwicę mam pewnie dość długo, ale jej obecność stwierdziłam około roku temu, kiedy dolegliwości fizyczne dały o sobie znać. Najpierw uznała, że mam zatrucie pokarmowe, lekarz również tak uznał, gdyż objawy typu osłabienie, senność, nudności, problemy z trawieniem w końcu ustąpiły i przez kilka mięsięcy był spokój. W listopadzie znowu zauważyłam u siebie objawy typowe dla nerwicowców - duszności, napady lęku, nadwrażliwość na dźwięki i zapachy - udałam się do poradni leczenia nerwic i od tej pory leczę się i psychologa. Terapia jest trudna i wymaga dużej wnikliwości ode mnie, ale przynosi pewne efekty. Od tego czasy byłam jeszcze u psychiatry w celu raczej uspokojenia rodzinki niż siebie (na nerwice cierpi kilka osób w rodzinie), psychiatra stwierdził, że może mi przepisac leki, ale skoro ich nie chcę to ich przyjmowanie mija się z celem. I tak kontynuję swoje zmagania z nerwicą, jeśli ktoś potrzebuję rozmowy prywatnej ze mna bądź na forum, zapraszam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×