Skocz do zawartości
Nerwica.com

MEDAZEPAM (Medazepam TZF)


bibi

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj powinnam wziąć pierwszy raz ten lek, ale jestem sama w domu i boję się mojej reakcji na ten lek, czy jest silny i jak działa?

witaj Dionka!

Lek działa od razu--to najważniejsze. Nigdy nie czytałam ulotki więc nie powiem ci jakie są skutki uboczne.

Powiem ci tylko że rudotel jest lekarstwem dla osób które nie mają silnych lęków. Jeżeli to ci lekarz przepisał to znaczy że szybko z trgo wyjdziesz!

ciesze się z tego

:)

Ile tabletek masz brać dziennie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakies skutki uboczne po RUDOTEL-ku? jak sie czujecie biorąc go.... ja mam jeszcze straszne leki do leków.. jak znosicie te leki? nie ma skutków ubocznych? zasłabnie itp? panicznie boje sie je brac ..prosze o pomoc... dostałem 60 tabletek mam jesc 3 razy dzinnie ale sie boje.... :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co beda szukac info o tym leku dodam cos od siebie ! Kilka razy go bralem zazywasz i nie ma zadnych jazd skutki uboczne nie istnieja nic sie nie dzieje po nim wiec lek jest bezpieczny ! fakt szybko pomaga tylko przy duzej dawce chce sie troszke spac ale i tak uwazam ze rudotel to jeden z lepszych lekow ! tzn mam na mysli stres o inaczej dla cholerykow lek chyba bo na leki to chyba on nie jest na depre tym bardziej ! ale faktycznie jesli lekarz zaleca tzn ze nie jest zle mi lekarz mowil ze do 3 miesiecy sie nie uzaleznie i sie nie uzaleznilem tylko dawke nalezy pozniej zmiejszac stopniowo ! tyle :( ale sie rozpisalem moze sie to komus przyda !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja biore ten lek pierwszy raz .. i nie wiem sama czy mi pomaga czy nie .. bo niby bole glowy ktore mialam przechodza .. ( bo w sumie na to dostalam ten lek od neurologa) ale szybciej sie denerwuje i jestem bardziej agresywna dla ludzi ktorzy mi zajda za skórę .. ehh nie wiem co mam zrobić .. nie umiem sobie poradzić .. z faktem ze jestem jakiś "nerwusem" jak to moj lekarz nazwal .. ale musze innego wyjscia nie mam . [/b] :cry::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś dawno temu jeden z kilku laków z tamtego okresu które mi pomogły jeśli można by powiedzieć tak to miał dobry wpływ na mnie ale oczywiście to subiektywna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwica lękowa z objawami somatycznymi pamietam że jeden z tej kompozycji leków rudotel i cloraxen pomagał mi na tyle że po kilku miesiacach objawy lękowe minęły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie przeżywałem objawów ubocznych leków może jakieś tylko drobne pogorszenie nastroju jedyny który mi dal w kość to Effectin ale wiesz czym to może być spowodowane jak to jest początek zażywania leku to może organizm tak reagować od jak dawna bierzesz go ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o to czy przy nerwicy lekowej mailes non stop drzenia rak np bardzo mi zalezy na tym bo wczoraj bylam u doktora i mam skierowanie do szpitala na terapie bo mam nos stop drzenie rak i niepokoj czuje

 

[Dodane po edycji:]

 

mi chodzi o to czy przy nerwicy lekowej mailes non stop drzenia rak np bardzo mi zalezy na tym bo wczoraj bylam u doktora i mam skierowanie do szpitala na terapie bo mam nos stop drzenie rak i niepokoj czuje

 

[Dodane po edycji:]

 

a slyszalam ze rudotel jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, wczoraj lekarz przepisał mi Rudotel 10 mg, i po lekturze ulotki oraz forum mam wiele obaw przed łyknięciem. Zalecana dawka to 2 tabletki na dobę, rano i wieczorem. Ale nie tak dawno bo kilka miesięcy temu intensywnie długo brałem signopam i musiałem długo walczyć aby odstawić, a teraz się boję się następnego benzo. Po jak długim okresie korzystania z tego leku można się uzależnić.

Lek działa od razu--to najważniejsze. Nigdy nie czytałam ulotki więc nie powiem ci jakie są skutki uboczne.

Powiem ci tylko że rudotel jest lekarstwem dla osób które nie mają silnych lęków. Jeżeli to ci lekarz przepisał to znaczy że szybko z tego wyjdziesz! ciesze się z tego :)

gratuluję silnej woli i nieczytania ulotek a w szczególności skutków ubocznych, ale nasuwa mi się pytanie czy ten bnzo jest taki delikatny i lepszy od innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×