Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to jest?


Messi36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio mam problemy w rodzinie. Matka się drze na mnie jak nie wiadomo co, podam wam przykład :

 

Pytam się :

 

- Mama, gdzie są moje buty-

 

ona

 

- To nie wiesz, i sie drze ( albo ) - ty hu** nie wiesz, cos tam nie denerwuj mnie i nie pamietam co jakies przeklenstwa????????

 

I ja potem mówie tacie że mama się tak drze to on swoje ze dobrze robi itd.

 

Wogóle nie moge sie dogadać z rodzicami. Nigdy z nimi nie porozmawiam jak człowiek, tylko zawsze jakies sa sprzecznosci np.

 

- Mama, zrób mi kisiel,

ona

-czekaj leze, juz ci cza kisieli itd. cos sie tam podrze i nie zrobi.

- Potem ja cos odpyskuje i mowie ze ,, ty mi nigdy nie zrobisz " a drzesz sie jak chorza psychicznie, to potem ojciec przylatuje i tak samo sie drze i wogole. jednym słowem mam przeje****. Czy to moze byc jakas choroba psychiczna? Od, nieczego sie bierze takie darcie np. pytam sie , gdzie to mamo idziesz a ona to nie wiesz i sie drze szarpnie przy koledze? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niekoniecznie choroba, twoja mama po prostu może mieć dużo stresów, ciężki okres, może jakaś chorobę fizyczną...od dawna tak się zachowuje? i przede wszystkim jak długo już to obserwujesz? A i zwróciłam też uwagę na sytuacje, może po prostu twoja mama jest zmęczona po pracy czy coś a ty wyskakujesz "zrób mi kisiel" XD rączki masz na pewno,. czasem wystarczy mamie w jakiś pracach domowych pomóc to kontakt od razu będzie lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×