Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam problem


nikola

Rekomendowane odpowiedzi

nikola, ale nie widzę tu żadnego problemu sama go stwarzasz przede wszystkim spokój i chwila zastanowienia się jak Ty się do tego odnosisz i czujesz ,jeśli dla Ciebie to za dużo to bierzemy się za odchudzanie troszke sportu i już ale przesadziłaś bo nie ważysz znowu tonę ;) nie martw się tylko zacznij działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicola jezeli siebie akceptujesz to niewazne czy wazysz 67 kg czy 54, grunt zeby sie dobrze z soba czuc :) Pomysl nad tym, co zrobic -jezeli Ci ta waga przeszkadza- aby jej ubylo. Sport, areobik, jazda na rowerze, dieta -niestety ale jakies wyrzeczenia musza byc i sie uda :) Trzymam kciuki i powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mam 168 i waze 67kg mojej babci wydaje sie ze mm straszne kapleksy placze po nocy ale i tak lubie zjesc pomozcie mi i napiszcie prosze:(:(:(ja mam juz mysli samobojcze:(:(:(

 

nikola nie martw się, ja mam 166 cm wzrostu i waże 48kg. Wyglądam już jak anorektyczka. Jeśli lubisz sobie zjeść i czujesz się z tym dobrze, to się nie przejmuj tym co mówi babcia. Ważne, żebyś Ty czuła się dobrze ze sobą! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×