Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Nocka

Rekomendowane odpowiedzi

zerknęlam ze kazdy mowi tu pare słow o sobie Ja tak weszlam troche bez pukania i nie mowiac ni slowa Wiec przepraszam i naprawiam błąd :D

Staz choroby 20 lat Pierwsze rozpoznanie depresja ze stanami samobojczymi Leczenie przerwane z powodu zle dobranych lekow i usuniecia przyczyny depresji Pozorne wyzdrowienie.Wieloletnia samodyscyplina by nie zwariować Skutek. Stany lękowe wieczne rozdraznienie Poczucie ze wszyscy wkolo mnie przesladuja i nikt nie rozumie Po namowie meza terapia grupowa w osrodku leczenia nerwic. Ulga, znaczna poprawa. Zrozumienie ze nie zmienie swiata tylko musze nauczyc sie w nim zyc. Nauczylam sie rozpoznawac emocje by wiedziec co sie ze mna dzieje Nadal nie umiem mowic o swoich uczuciach. Dwa lata pozornej ciszy i zalamanie nerwowe (3 tygodnie patrzenia w sciane mechaniczne wykonywanie czynnosci w domu na czyjes polecenie jedzenie na silę) prywatne wizyty u terapeuty pozorna poprawa. Dziś sklonosc do zalaman, placzliwosc ,czarnowidztwo, lęki, zaniki pamieci, brak checi do wykonywania jakichkolwiek czynnosci wszystko na sile, brak logiki w wykonywaniu np sprzatania zaczynam kilka rzeczy na raz niczego nie konczę Skutek Wracam na terapię grupowa od lipca bo jak to kiedys powiedzial moj terapeuta pomimo wszystkiego co mnie w zyciu spotkalo jestem niesamowicie silna i ciezko mnie zlamać Mam nadzieje ze teraz mi sie uda. Pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×