Skocz do zawartości
Nerwica.com

Świadoma nieświadomość ! ?


Hrabia

Rekomendowane odpowiedzi

Świadoma nieświadomość.

Jak to jest w nerwicy lękowej i w NN że wiemy że nasze zachowanie jest bezsensu a jednak to robimy.

Czy na chwile tracimy świadomość, ale i tak potem jesteśmy świadomi tego co robiliśmy.

Jak to wytłumaczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, to ja Marcho. No widzisz, to jest urok tej nerwicy właśnie. Te myśli pojawiają się bez powodu a później się tym przejmujesz że obraziłeś np. Boga tak bez powodu, że jak to można było zrobić. Przy okazji podaj mi twoje GG bo chcę z tobą pogadać. Sam nie umiem tego właściwie wytłumaczyć... po prostu cechą NN jest to, że robimy coś bez powodu a później się tym przejmujemy. Gdyby te różne myśli miały powód, już by to nie była raczej NN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że natręctwa mają powód, jest nim lękowa ucieczka od realnej rzeczywistości(lub uszkodzenie hardware:P). Co do świadomości zwykli zjadacze chleba nie mają jej przez 99,9% swojego życia, a co dopiero, gdy przyjdzie im się zmagać z tak trudnymi emocjami jakie generuje nerwica natręctw. Wielcy mędrcy rzeczą że wystarczy być tylko świadomym to pozbędziemy się wszelkich przeszkód do bycia szczęśliwym i wogóle będzie jeszcze fajniej niż przy seksie Angeliną J. Wydaje się tak proste, a jest tak trudne, szczególnie na początku, że mi się już odechciało :D

Gorąco pozdrawiam i życze przyjemnych doznań podczas kolejnych igraszek obsesyjno-kompulsyjnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×