Skocz do zawartości
Nerwica.com

Patrycja :)


Gość AlmostAngel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowa więc wypadałoby się przywitać :) Mam na imię Patrycja Arleta Julia, 15 lat. Sprowadzila mnie tu nie tyle sytuacja zyciowa, problemy itp co raczej ciekawość, otóż interesuję się psychologią i rejestrowałam się z nadzieją iż będę mogła z kimś tu pogadać, może pomóc, wymienic wrażenia na różne tematy...Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi i mam nadzieje, że coś z tego forum wyniosę :) Zaciekawił mnie tytuł "Nerwica Depresja Psychologia" W takich miejscach ludzie są po różnych doświadczeniach i w roznym wieku więc liczę, że będę mogła zaciągnąc opinii na tematy nerwicy i chorób psychicznych, które niektórzy psycholodzy mi próbują wmówić ^^ No to tak w skrócie o sobie jeszce napiszę: Osoba społeczna, cierpliwa, lubi ludzi ale im nie ufa, bywam bardzo wredna i jeśli ktoś mi podpadnie albo mnie skrzywdzi to choć wiem, że to okrótne instynktownie się na nim odgrywam wykańczając psychicznie. Nie lubię niczego robić dla szpanu lub "bo inni robią" chce cos zrobic to robie, nie to nie. Interesuję się poezją, głównie pisaniem wierszy; grafiką komputerową i fotografią. Nie boję się powiedzieć komuś co myślę i przedstawiać własnych poglądów. Bardzo ważną cechą dla mnie jest tolerancja. Ludzi nietolerancyjnych nie toleruję ;] Nie szukam na siłę znajomych, nie potrzebuję miliona ludzi wokół siebie, wystarczy mi tych kilka najbliższych przyjaciół. W życiu ważne są tylko chwile dlatego staram je wykorzystać jak najlepiej i cieszyć się nimi. Mam swoje zasady i jestem konsekwentna względem nich. Potrafię bronić swoich racji. Kocham zwierzęta i lubię zajmowac się nimi. Czasem bywam naiwna, wierząc, że mogę zmienic cos w ludzkiej mentalności, ale przegrywa tylko ten, kto nigdy nie próbował. Ponieważ rozpisałam się chyba za bardzo to nie zanudzając was więcej bo nie sądzę, żeby komuś chciało się i tak to czytać zakończę opis i dodam tylko: Witam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dla sprostowania żegnać się prędko nie będę, nie mogę narazie się udzielać z braku czasu poprostu, koniec roku i mnóstwo poprawek więc prosze już tu co niektórych o więcej cierpliwości do mnie i nie skreślania już na wejściu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×