Skocz do zawartości
Nerwica.com

Expresowe s.o.s !


Gość magdalenabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Może ja się mylę, ale ten temat był już wałkowany na forum miliony razy.... :roll:

Sama założyłaś już jeden podobny.....: co-robisz-gdy-czujesz-e-nadchodzi-atak-t16268.html , a poza tym jest duży obszerny temat jak sobie radzimy z atakami.....ataki-jak-wygl-daj-jak-sobie-radzimy-t4461.html .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, wyluzuj jutro już do lekarza idziesz zajmij dziś czas czymś ciekawym postaraj się zapomnieć i już będzie dobrze zrób melisę i będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh, nie naruszyłaś regulaminu, ale analogicznie - jak czuje, że atak nadchodzi - to chcę się uspokoić - tak samo jak po ataku, więc robię mniej więcej to samo....poczytaj moze w tym drugim temacie coś znajdziesz........

Generalnie - każdy ma swoje sposoby - na mnie np ani tv ani książka nie działa - nie mogę się skupić.....w ogóle niewiele działa....musi przejsć i tyle...przynajmniej ja tak mam.. a benzo nie chciałam zażywać i czekałam aż antydepresanty zadziałają i ataki przeszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pomoże ani jedna wizyta ani sto wizyt jak nie będziesz chciała się leczyć.

Jak jeden lek nie dział ( co się stwierdza po około 2 miesiącach) to się zmienia na inny, i na kolejny - aż coś zacznie działać - to nei jest takie proste.

Po drugie - idź do psychologa, same leki sprawy nie załatwią - twoja choroba ma jakieś przyczyny i bez konkretnej terapii dolegliwości nawet załagodzone przez leki mogą powracać.

 

 

magda - lekarz nie da ci cudownej tableteczki od której zaczniesz się uśmiechać, trzeba pracy nad sobą, cierpliwośc - ale da się, wszystko się da zrobić, także głowa do góry...a lekazra nie ma się czego bać ;)

 

Jak sama sobie przerwałaś terapię lekami to nic dziwnego.....antydepresanty, to nie tylko leki na depresję ale i na nerwicę, bierze się je długofalowo - conajmniej pół roku po ustąpieniu objawów.....

 

Słuchaj lekarzy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziwnego nic w tym nie ma, ze masz ataki.....przykro mi z powodu tego zajścia.......powinnaś szybciutko udać się do lekarza, naprawdę nie ma na co czekać.

Z tą terapią, to radzę się zastanowić - żeby nie było tak, ze nigdy czasu na nią nie znajdziesz, bo dopuki nerwica nie paraliżuje ci życia jest łatwiej z nią walczyć......

Nic nie jest wazniejsze niż zdrowie...

 

Ps. Tak poprostu pobito was na ulicy ??!!

Co się w tym kraju dzieje......brak słów.... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdalena szczerze wspolczuje tego co sie stalo w piatek :(

Czasami jak sie czyta o takich rzeczach to normalnie ogarnia czlowieka bezsilnosc i strach przed takim zlymi ludzmi.

Dobrze ze nic powazniejeszego wam sie nie stalo.

 

 

A atak mogl byc od tego - w koncu na pewno mega duzo stresu Ciebie to kosztowalo.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×