Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś z Państwa stosował EFT?


gregs1112

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Ostatnio zaciekawiła mnie metoda EFT , jednak w Polskim internecie postów jest jak na lekarstwo ad. ludzi którzy stosowali i mogą cokolwiek powiedzieć nt. tej metody. W zwiazku z tym zwracam sie do was , czy stosowaliście tą metodę , jeśli tak to jakie przyniosła ona skutki , po jakim czasie , czy robiliście to tylko w domu korzystając z darmowych materiałów z internetu czy też przy pomocy trenera ? Ogólnie interesuję mnie wszystko dotyczące tej metody! Prosze o posty tylko te osoby , które na własnej skórze przekonały sie o tej metodzie.

Pozdrawiam

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.goldenline.pl/forum/eft-techniki-emocjonalnej-wolnosci -kopalnia wiedzy o EFT. To nieprawdopodobne, ale działa. Zainteresowałam się tą metoda, gdy musiałam pójść do dentysty....Nie będę już tu opisywała jak bardzo sie bałam!!!! No i ...poszłam, dentystka była zdziwiona, gdy jej powiedziałam, jak bardzo się wczesniej bałam. Parę rzeczy już sobie "wypukałam". Nauczyłam sie tej metody z podręcznika dostępnego w internecie. Zresztą z linka wyzej wszystkiego sie dowiecie. Zastanawiam sie teraz czy nie pójść do ktoregoś z trenerów..., trochę daleko, ale sie chyba zdecyduję, bo jeszcze nie wszystko rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×