Skocz do zawartości
Nerwica.com

narkotyki...


Gość mimi1982

Rekomendowane odpowiedzi

długo sie zastanawiałam czy napisać...wiem że ten wątek wywoła lawine ze strony osób które mniej więcej mnie znają na forum...i lubią lub nie...ale być może potrzebna jest mi konkretna zje...a i wróce na ziemie....byłam u lek.ostatnio dostałam leki ...psychoterapia..itd. i zaczełam je nawet brać te leki...ale poprostu totalne otępienie,nerwowość z kolei te co miały uspokajac usypiały PORAŻKA...WZIEŁAM COŚ INNEGO I musze przyznac że mimo zejscia które nie było najgorsze chyba pierwszy raz od wielu lat poczułam sie naprawde super wyluzowana...poczułam sie sobą...wiem wiem że to złe ale daje mi normalność :( i panuje nad sytuacją wiem że w każdej chwili moge odstawić kurcze niewiem po co to pisze wiem że mnie zjezdzicie i wiem ze to co teraz napisze jest głupie ale to mi pomaga bardziej niz jakiekolwiek leki nareszcie czuje i jestem sobą jestem cudownie wyluzowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A SKORO PO TYM BAGNIE CZUJE SIE DOBRZE?/ I CZUJE ZE JESTEM SOBĄ..???ŻE DIZĄŁ LEPIEJ NIZ LEKI? WYBACZ JESTEM ZMECZONA MAŁAM CIĘZKA NOC

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest rozwiązanie, lecz maskowanie objawów, w dodatku bardzo niebezpieczne. Owszem, wydaje Ci się, że nad tym panujesz. To typowe, bo człowiek zauważa brak panowania nad tym, jak już jest sytuacja krytyczna, bądź zwyczajnie za późno. Sama napisałaś, że bierzesz ostatnio częściej, bo masz zły humor. Niedługo może będziesz musiała brać tego co dziennie i coraz więcej. Odstaw to, póki nie jest za późno. Humor można poprawić sobie na milion innych sposobów. Nie potrzeba do tego używek, które silnie uzależniają. Na początku jest łatwiej odstawić, później może być za późno. Przemyśl to, czy chcesz sobie zmarnować doszczętnie życie, czy wrócić do normalności.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cały ten temat jest dziwny ....pisać sobie na forum że zażywasz narkotyki , chyba tylko po to żeby ludzie odpisywali : nie prosze, nie rób tego , wpędzisz się w nałóg -a Ty mimi1982, chcesz się przed sobą i innymi ludźmi wytłumaczyć, że nad tym panujesz? Rozumiem, ze szukasz w ten sposób uwagi?

 

Tak czy inaczej nikt z forum cię nie namówi do tego, zebyś przestała brać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANUJE NAD SYTUACJĄ BIORE TYLKO JAK MAM ZŁY HUMOR NO OSTATNIO CZECTO ALE WIEM ŻE W KAZDEJ CHWILI MOGE PRZESTAC

 

Ciekaw jestem jak wiele czasu zleci, gdy napiszesz, że już nie panujesz nad sytuacją.

 

A nie sorry, jednak mnie to nie interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekaw jestem jak wiele czasu zleci, gdy napiszesz, że już nie panujesz nad sytuacją.

 

A nie sorry, jednak mnie to nie interesuje.

 

 

 

Miejmy nadzieje ze nigdy nei napisze-ze juz dala sobie rade i rzucila to swinstwo!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×