Skocz do zawartości
Nerwica.com

Okno naszych mocnych stron!! Zapraszam zaletowców ;)


petunia

Rekomendowane odpowiedzi

Pora zobaczyć się w innym świetle !! Na momencik każdy zaglądający tutaj zapomina o wszystkich problemach i wynikających z nich konsekwencji. Przez sekundę jesteśmy prawdziwymi zaletowcami :D Zapraszam do zabawy!!

 

Zaczynam: ciepła, troskliwa, ambitna, uparta w dążeniu do celu, wrażliwa, empatyczna, wyrozumiała, towarzyska ;)

 

to na razie by było na tyle ;) Pamiętajcie uruchamiamy również wyobraźnie, opisy w stylu mam piękne paznokcie u stóp lub zgrabne kolana wchodzą jak najbardziej grę !!!

Może potem jeszcze cosik dopiszę a teraz biegnę na tańce a po powrocie mam nadzieję zobaczyć mnóstwo postów jacy to jesteśmy wspaniali :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elokwentny, dowcipny, inteligentny, rozważny, czarujący, mądry, altruistyczny, miły, sprytny (jednak nie na tyle, by ów spryt ukryć), hojny, oczytany, dobrze wychowany, kulturalny, obyty, uczynny, troskliwy, czuły, wrażliwy, delikatny, odważny, dociekliwy, otwarty, słuchający innych, utalentowany muzycznie, z dobrym gustem, skromny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elokwentny, dowcipny, inteligentny, rozważny, czarujący, mądry, altruistyczny, miły, sprytny (jednak nie na tyle, by ów spryt ukryć), hojny, oczytany, dobrze wychowany, kulturalny, obyty, uczynny, troskliwy, czuły, wrażliwy, delikatny, odważny, dociekliwy, otwarty, słuchający innych, utalentowany muzycznie, z dobrym gustem, skromny.

 

 

bardziej o tą mi chodziło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×