Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwicowcy po 30-tce. Ilu nas jest?


Honey_lady

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się , że wśród forumowiczów przeważają osoby młode, uczące się bądź studiujące. Ciekawa jestem ile jest nas, osób po trzydziestce? Nie wstydźmy się naszego pięknego:) wieku i piszmy o sobie. Nie musicie podawać konkretnej liczby lat. Napiszcie, w jakim wieku zachorowaliście. Ja jestem między 35-40 :D. Zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową jakiś miesiąc temu. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwale 13 (Poradnia Zdrowia Psychicznego) Po kons, z psychiatrą mozesz zapisać się na terapię u psychologa, ale tu czeka sie długo (ok. 6 tyg).

Lub ul. Białowieska ( dzienny Osrodek psychiatrii dla dzieci i młodzieży). Przyjmują dorosłych . Polecam lekarke Panią Bogusławską Monikę. Po kons. zapisz się na terapię. Ja czekam tydzień na spotkanie z psycholog. Maja miejsca, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i mnie wypada się przyznać, choć osobowość mam niedojrzałą i gdzieś tam w głębi wciąż czuję jakbym miał około dwudziestki :P. -Zdając sobie jednocześnie sprawę, że czas płynie nieubłaganie i liczne związane z tym ograniczenia nie omijają także i mojej skromnej osoby. Ot taki maleńki paradoks ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i mnie wypada się przyznać, choć osobowość mam niedojrzałą i gdzieś tam w głębi wciąż czuję jakbym miał około dwudziestki :P. -Zdając sobie jednocześnie sprawę, że czas płynie nieubłaganie i liczne związane z tym ograniczenia nie omijają także i mojej skromnej osoby. Ot taki maleńki paradoks ;).

 

no i w rezultacie się nie przyznał..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w rezultacie się nie przyznał..............

Nawiązując do tytułu wątku, sam mój wpis oznacza, że ową "magiczną" granicę wieku zdążyłem już przekroczyć :smile:. Kłopot w tym, że z chwilą kiedy to nastąpiło poczułem się odrobinę nieswojo i z każdym kolejnym rokiem coraz trudniej zaakceptować mi swój wiek. Do czterdziestki jednak na szczęście trochę mi jeszcze zostało ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, są gorsze nieszczęścia niż przekroczenie 30-stk (np przekroczenie 40stki :mrgreen: ). Grunt to nie spruchnieć wraz z kalendarzem i patrzeć na siebie z dystansem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Wiem, ale kiedy pomyślę, że za lat kilkanaście stuknie mi pięćdziesiątka zupełnie nie jest mi do śmiechu :?. Młodym czytelnikom wyjaśniam, że po trzydziestce czas nie płynie już takim samym tempem jak, kiedy jest się nastolatkiem :shock:. Subiektywnie mamy wrażenie jakby nieustannie przyspieszał. Co oznacza iż wspomniany przeze mnie okres w przybliżeniu może równać się zaledwie połowie tego, czego doświadczyłbym będąc powiedzmy o połowę młodszym :smile:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja prawie dobijam do 30:) chcialam zapytac jakie sa wasze objawy bo wlasciwie to u lekarza jeszcze nie bylam wiec nie jestem pewna czy to nerwica.z moich objawow - silny bol glowy, wymioty, bol zoladka, i stres takki ze az paralizuje:( niedlugo jest moje wesele i bardzo sie boje ze ze stresu glowa mnie rozboli albo zaczne wymiotowac:( a wtedy nic mi nie pomaga tylko polozyc sie i sprobowac usnac:(ach....nie wiem jak ja to przezyje!pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauwazyłam ,że czas zaczał szybciej płynac tak około 27 roku zycia.Teraz to poprostu zapierdziela.Łapię sie często na tym ,że z tęsknota wspominam swoje lata 20-ste.Wiem,wiem pewnie śmieją się teraz osoby wiele starszee ode mnie ale cóz.Tak to jest.Jak słysze rozmowe dwóch 17-sto latek które opowiadaja o jakims chłopaku koleżanki: wiesz ten koleś to stare próchno ma 25 lat!!!...............normalnie wymiekam wtedy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×