Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skojarzenia


tede

Rekomendowane odpowiedzi

FOTOGRAFIA-NAGA KOBIETA-AKT-ZGON-biała lilia-PRAWIE NAGA KOBIETA-rzeźba- popiersie -biustonosz- piersi- piękno-moja córeczka-pociecha-maskotka i MIŚ-mój chłopak -przyszły mąż (?) -rabarbar- mała dziewczynka-picie wódki przez członków rodziny podczas pierwszej komunii świętej.-rower jako prezent-rower wodny jako prezent -wakacje nad jeziorem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid, jeżeli do tej pory nie nauczyłeś się, że całowanie nie polega na hołdowaniu własnej kakofonii i wytężonej pracy z hydrantem, to już najwyższy czas zmienić nawyki. I to nawet już nie dla Twojego dobra :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wilgoć owszem, nie wyobrażam sobie suchych pocałunków :shock: Lekkie nawilżenie jest jak najbardziej seksowne. Ale mlaskanie nie dość, że jest nieeleganckie, to powoduje pobudzoną pracę ślinianek (mimo początkowego uczucia, że jest bardziej sucho niż przedtem), wsutek czego do ust partnera naleje się tyle śliny, że biedaka niechybnie udławi. Odróżnijmy lekkie nawilżanie od obśliniania, które jest bleee.

 

 

Isj - inżynier hydrantowiec, mlaskomuzykolog II stopnia (bo rzeczywiście to, co napisałem było naukowe, do granic perwersji).

 

PS - irytacja - kobieta z figowym liściem (nie róbmy off-topu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeźba - Amadeo Modigliani (poza konkursem: też jako skuteczny kad mający służyć podlizywaniu się ludziom, których nie znamy, a chcemy poznać, bo nam się wydają nieodparcie ciekawi, co Korba? :mrgreen: )

 

Mnie publiczne wyrażanie uczuć jakoś szczególnie nie razie, ale mlaskanie u innych, proszę Szanownej Maugohy to sromota absolutna. Wydajmy wojnę mlaskofilstwu, zdepczmy je, zglajchszaltujmy z siorbofilstwem, pochrząkofilstwem, chrumkobrzdękiem i prych-prych prychaniem, a następnie zdepczmy je jeszcze raz, oh yeah :twisted:

 

Ekhm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×