Skocz do zawartości
Nerwica.com

Utrzymujący się lęk-co robisz?


Gość magdalenabmw

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez rok właśnie tak tylko doraznie korzystałam z tabletek ziolowych uspokajajacych az pewnego dnia po prostu nie wstałam z łóżka z taką siłą zaatakowała mnie nerwica więc uważam że nie am co czekać z wizytą u lekarza. Może nie od razu zostaną zapisane lecz skontaktujesz się ze specjalistą i będziesz wiedziała jak dalej postępować.

 

Pozdrawiam.

 

[Dodane po edycji:]

 

Mnie akurat leki postawiły na nogi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, piszesz, żeby nie wierzyć ślepo w leki, nie wszyscy tutaj zażywają leki, ja nie zażywałam nigdy i nie będę zażywać.

 

Piszesz, że się nakręcamy tutaj, niekoniecznie, to zależy jak kto do tego podchodzi, ja się nie nakręcam, nie mogę mówić za innych, ale Ty też nie powinnaś za nich.

 

Poradzić sobie samemu- gdyby tak było u każdego, nikt nie byłby chory i nie byłoby tego forum. Za bardzo uogólniasz sprawę, każdy tutaj miał inną przeszłość, każdego z nas nerwica dotknęła z różnych powodów i z różną siłą, jeśli Ty sobie sama potrafisz z tym radzić, to świetnie, naprawdę masz szczęście i dobrze, ale nie można powiedzieć, że każdy może. Ja próbuję już co najmniej 10 lat jak nie więcej i bywam silna, ale nie znam "podstaw", potrzebuję pomocy specjalistów, bo oni je znają i oni mogą mnie ich "nauczyć"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, jest trochę racji, w tym, co piszesz.... myślę, że faktycznie sami się tutaj nakręcamy (czasami) i niestety wydaje mi się, że trudno na forum o mobilizację do walki. czasem odnoszę wrażenie, że niektórzy nie tylko się poddają chorobie to raz, ale dwa - chowają się za chorobą, robiąc z niej wymówkę na wszystko.

a przecież nie można zaznać spokoju unikając życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, hmm, gubisz się w zeznaniach, raz piszesz, że nie wierzysz, raz, że wierzysz, że pójdziesz, a może jednak. Ja Cię nie wysyłam do psychiatry, żebyś się mogła wyżalić a on wemie za to wielkie 150 zł tylko po to żeby Cię wysłał na psychoterapię, a nie na jakieś pojedyncze rozmowy. Masz ataki czyli jesteś chora, jak sobie umiesz z tym poradzić to sobie radź, ale nie wszyscy są tacy jak Ty. Super, że jesteś fotomodelką, że miałaś świetne dzieciństwo i rodzice o Ciebie dbali, ale piszesz o sobie tak jakbyś pisała o wszystkich tutaj, a każdy jest od Ciebie inny. Ja na przykład nie jestem egocentryczką:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×