Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzien dobry.


Margola

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Na imie mi Malgorzata. Mieszkam na Slasku, dopiero od poltora roku. Jestem dziennikarzem prasowym. Na depresje lecze sie od 5 lat. Dzisiaj rozpoczelam zazywanie nowego leku - edronaxu. Szukajac jakichs informacji na jego temat, natrafilam na to forum. I poczulam sie jak w domu. :) Bardzo brakuje mi moich bliskich, ktorzy zostali w moim rodzinnym miescie, nie czuje sie tu dobrze. Mam nadzieje, ze na forum odnajde "pokrewne dusze". I wsparcie, ktore jest mi piekielnie potrzebne.

 

Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh zbiegi okoliczności :D

To miło, ze jesteśmy z tego samego miasta, a ja jeszcze studjuję dziennikarstwo ;)

 

Nie pochodze z Tomaszowa niestety, tam sie tylko urodzilam. Ale kazde wakacje i ferie spedzalam u babci i dziadka w Inowłodzu. :) Uwielbialam to miejsce! Zreszta nadal zdarza mi sie jezdzic tam po wspomnienia. :D Cale zycie mieszkalam w Kielcach, jestem scyzorykiem. 8) Poltora roku temu moja redakcja przeniosla mnie do Katowic, gazeta dla ktorej pracuje ma tu swoj oddzial. W oddziale pracuje mi sie znacznie lzej niz jako samotny korespondent. Ale brakuje mi bliskosci jaka sie czuje wsrod znajomych. Moze tu ją odnajde. :smile:

 

Czesc Donkey. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajną masz pracę- kiedyś też zastanawiałam się nad tym aczkolwiek staneło na Awf- dużo sportu, wyjazdy , ciekawi ludzie - i tak faktycznie jets tylko to choróbsko wszystko potrafi zniszczyć - z wielu rzeczy rezygnuje, ale wierze że bedzię dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajną masz pracę- kiedyś też zastanawiałam się nad tym aczkolwiek staneło na Awf- dużo sportu, wyjazdy , ciekawi ludzie - i tak faktycznie jets tylko to choróbsko wszystko potrafi zniszczyć - z wielu rzeczy rezygnuje, ale wierze że bedzię dobrze!

 

Praca fajna, ale to ona pogorszyla moj stan. Radzilam sobie dobrze, dopoki nie rozpoczely sie codzienne kontakty z ludzka tragedia. To niestety poglebilo depresje, doprowadzilo do tego, ze przestalam radzic sobie sama. Zaczelam palic...blee. :roll: Jedyny dobry akcent to kontakt z ludzmi i nienormowany czas pracy - nie cierpie byc "uwiazana". :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

Margola, Inowłódź lubie bardzo :mrgreen: macie tam pyszne rybki.

 

Hehehehe, kiedys ten bar prowadzila moja ciocia. :lol: Teraz nalezy juz do kogos innego. W Pilicy zostawilam kawal mojego zycia, jak uczylam sie plywac. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×