Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co bedzie dalej?


Gość 19_latek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po przerwie (w tamte wakacje) znowu powrocily zima ataki i to juz z kilkukrotnym zwiekszeniem sily. 3 tygodnie temu zdecydowalem sie na pomoc psychiatry. Od kilku miesiecy przed wyjsciem gdzies dalej mam juz mysli ze napewno dostane ataku, bede sie dusil itp. I niestety zawsze sie to sprawdza, zawsze musze rezygnowac z dalszego wyjscia. Teraz mam leki i powinny cos zaczac dzialac jednak widze tylko slaba poprawe. Dalej czesto gdzies dalej od domu dostaje atakow i to bardzo mocnych. Za kilka dni musze isc na komisje wojskowa, pewnie bedzie duzo ludzi i nie wiem co zrobic. Napewno jakbym wyszedl to dostane ataku i bede musial sie wrocic spowrotem. Jednak jak nie pojde to oni po mnie przyjada. :o Nie wiem jak zrobic tak zeby po prostu nie myslec o tym ze dostane atak, macie na to jakies rady? Czy poprosic psychiatre zeby mi przepisal cos doraznego w razie ataku zebym mogl to zalatwic?

Juz nawet kilka nocy nie przespalem bo snilo mi sie jak uciekam z brakiem oddechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam swoja komisje. Poszedlem, czekam - atak. Co bylo wlasciwie pewne ze tak sie to skonczy. Polecialem do najblizszego kibla i juz mi naprawde bylo obojetne czy po mnie przyjda czy nie. Na szczescie po godzinie przeszlo, wrocilem i zalatwilem... Ale wtedy jeszcze nie bralem lekow. Jakbym bral to bym wzial 2 xanaxy ze 2 godziny przed pojsciem. Tez wez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi dwoma xanaxami na raz, to może się wstrzymaj, bo to taka rada na wypust. Najpierw niech zobaczy jak sie będzie czuł po 1, potem ewentualnie 2 na raz, bo może wziąć, wyjść gdzieś i usnąć w trakcie spaceru hehe.

19_latek idź po prostu do psychiatry i opisz swój przypadek, a zobaczymy co będzie dalej. No i tak, przepisze Ci leki, które Ci pomogą w trakcie napadu paniki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem u psychiatry i przepisal mi Fluaxonol czy cos. On troche pomaga ale nie zawsze i nie na ostre ataki. A jakie leki z takich wlasnie zeby zazyc raz za czas mozecie polecic? Bo o Xanaxie czytalem rozne opinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko daje jakieś efekty uboczne - ale akurat po xanaxie nie sa bardzo dotkliwe. Jeżeli chodzi o odpowiedniki (czyli leki działające tak samo, mające tą samą substancję czynną - Alprazolam): Afobam, Alprazomerck, Alprox, Frontin, Neurol, Xiemed, Zomiren. Ale to wszystko to odpowiedniki - czyli taki xanax pod inną nazwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×