Skocz do zawartości
Nerwica.com

lęk przed terapią


Gość evelina

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

2lata temu bylam ostatnio u terapeuty, bylam na 3miesiecznej terapii grupowej. Od pewnego czasu czuje, ze znow powinnam "odwiedzic" to miejsce. Umowilam sie na wizyte... i wycofalam sie.. termin przepadl.. czuje sie zle , nie biore żadnych lekow i panicznie boje sie jechac do specjalisty:( co robic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszedłem na pierwszą sesję indywidualną z zainteresowaniem i gdy ustaliliśmy, że zaczynamy i umawiamy się na pół roku ścisłego przychodzenia, to oblał mnie zimny pot i nie jadłem ze stresu dłuższy czas

przedtem nie mogłem chodzić na grupową ze względu na objawy somatyczne pojawiające się w wyniku lęku przed tym wszystkim

 

strach się bać, bać się strach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

2lata temu bylam ostatnio u terapeuty, bylam na 3miesiecznej terapii grupowej. Od pewnego czasu czuje, ze znow powinnam "odwiedzic" to miejsce. Umowilam sie na wizyte... i wycofalam sie.. termin przepadl.. czuje sie zle , nie biore żadnych lekow i panicznie boje sie jechac do specjalisty:( co robic..

 

A gdzie byłaś na tej terapii grupowej ? To był zapewne jakiś oddział ?

Radziłabym umówić się jeszcze raz na wizytę , ale do jakiegoś psychoterapeuty a nie psychiatry i w innym zupełnie miejscu.Psycholog po rozmowie z Tobą powie Ci czy potrzebne sa jakieś leki czy też sama psychoterapia.Spróbuj sobie kogoś znależć i pochodzić do niego przez jakiś czas, może podczas takiego kontaktu indywidualnego okazać się , że nie wszystko jeszcze zostało kiedyś tam rozpracowane i stąd nawrót złego samopoczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×