Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sadzicie o administratorach i moderatorach tego forum?


Gość basior

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że mają bardzo niewdzięczną robotę, bo utrzymywanie porządku na forum zmusza ich do uważnego czytania tych wszystkich bzdetów, czego im z całego serca współczuję....;)

 

A poza tym to wyróżniają się jedynie tym, że mają nicki w innych kolorach, więc nie wiem, o czym tu dyskutować ..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no temat był faktycznie porywający, proponuję basior, otwórz analny ośrodek terapeutyczny dla kobiet, może znajdziesz jakieś chętne, zrobisz niezły biznes, tylko czy Ci formy starczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kim jest moderator,nie chodzi mi nick ale o konkretną osobę...pewnie jest to jakis niedopieszczony prawiczek z wypadającym odbytem który całą frustracje wynikającą z tego że jeszcze sobie "nie zamoczył" wyładowuje na Bogu ducha winnych użytkownikach tego forum!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kim jest moderator,nie chodzi mi nick ale o konkretną osobę...pewnie jest to jakis niedopieszczony prawiczek z wypadającym odbytem który całą frustracje wynikającą z tego że jeszcze sobie "nie zamoczył" wyładowuje na Bogu ducha winnych użytkownikach tego forum!!!

 

Tak ! trafiłes w samo sedno ja niestety jeszcze nie zamoczyłam :mrgreen: i odbyt mi wypada :(

 

ZAMYKAM TEN BEZSENSOWNY TEMAT ! nie widze w nim celu, jesli jakis uzytkownik forum ma jakies watpliwosci , moze pisac na priv do Administratora

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×