Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem warto wrócić do rang jakie były jeszcze we wrześniu i pod nimi dorzucić gwiazdki w różnych kolorach np.

 

1-4 niebieskie, potem zielone, czerwone, brąz, srebro, złoto ;p

 

phpbb wyrobi??

 

PS. Zapalające się litery to świetny pomysł ale napis members to raczej niewypał. Czekam na modyfikacje 8) .

 

Maja ma rację!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shad.. W wynikach wyszukiwarki często mogę zobaczyć tylko pierwszą stronę listy znalezionych tematów. Kolejne numery otwierają stronę z tekstem "Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów". Oczywiście jest zdecydowanie więcej pozytywnych wyników wyszukiwania tylko nie mozna ich przeczytać :lol:

 

Działaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale niestety myślę że moderatorzy tego forum, nie mają przygotowania psychologicznego. Niestety, osoby z depresją które chcą się wygadać i zakładają nowy temat, który nie daj Boże już się pojawił na tym forum , nie mogą liczyć na pogadanie , na odpowiedź od innych, bo jego tem (ze względu że się powtórzył) zostanie i tak usunięty. Przypominam moderatorom, że jest to forum o depresji, piszą tu osoby który mają słabszą psychikę i odsyłanie ich z kwitkiem, kasowanie ich tematów może nieść za sobą konsekwencje. Myślę że nie jedna osoba wówczas sobie myślała ; Kurcze nareszcie się przemogłem żeby komuś to powiedzieć, a tu ktoś mnie kasuje, odrzuca, nikt mnie nie słucha.......

Na przeciętnym forum motoryzacyjnym można zakładać wiele tematów które się powtarzają, czy to nie jest bez sensu. Pewnie i tak mój temat będzie skasowany, ale mam czyste sumienie że wreszcie to powiedziałem.

Zmieńcie reguły forum żeby nie mieć dusz na sumieniu, odrzuconych , może przez ostatnie dla nich źródło nadzieji. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale niestety myślę że moderatorzy tego forum, nie mają przygotowania psychologicznego

Przykro mi to pisać, ale nie jest to forum medyczne....wiec dziwne żeby moderatorzy mieli przeszkolenie psychologiczne....Chcesz osoby z takim przeszkoleniem idź do psychologa/psychiatry....

Niestety, osoby z depresją które chcą się wygadać i zakładają nowy temat, który nie daj Boże już się pojawił na tym forum , nie mogą liczyć na pogadanie , na odpowiedź od innych, bo jego tem (ze względu że się powtórzył) zostanie i tak usunięty

Temat powtarzajacych sie watków był juz omawiany wielokrotnie, wiec nie zaczynajmy od nowa ......

Przypominam moderatorom, że jest to forum o depresji, piszą tu osoby który mają słabszą psychikę i odsyłanie ich z kwitkiem, kasowanie ich tematów może nieść za sobą konsekwencje.

To jakas forma szantażu czy groźba...Po za tym ja przypominam że moderatorzy to tez ludzie.......A ciagłe nagonki na nich moga sie tragicznie skaczyć....Radzę zapoznac sie z regulaminem forum....

Na przeciętnym forum motoryzacyjnym można zakładać wiele

tematów które się powtarzają, czy to nie jest bez sensu..

Wiec proponowałbym się przeniesc na forum motoryzacyjne.... Reguły tego forum sa jasno objasnione w regulaminie....wchodząc tu i rejestrujac sie zapoznałes sie z nimi i zaakceptowałeś je.....

Zmieńcie reguły forum żeby nie mieć dusz na sumieniu, odrzuconych , może przez ostatnie dla nich źródło nadzieji.

Shadow nie wiem czy reguły na temat zakładania dwóch kąt przez jedną osobę sa jasne....bo chyba Pan "r" nie za bardzo zrozumiał regulamin....

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×