Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prośbę do administratora/ów. Może być trochę kłopotliwa ale jeśli jest taka możliwość to poproszę o realizację. Tłumaczę o co chodzi.

 

Jeżeli wpiszę do wyszukiwarki Google mój nick to w wynikach na pierwszej pozycji jest link do mojego postu na tym forum. Ponieważ ten nick (nieprzemyślanie, to było głupie :)) jest taki sam jak mój adres e-mail, niektórzy mogą po wpisaniu go w wyszukiwarkę trafić na to forum a chciałbym być anonimowy. Chciałbym, aby nie dało się dotrzeć do tych postów na podstawie frazy "dreptan" wpisanej w wyszukiwarkę.

 

Chodzi mi głównie o te dwie strony: viewtopic.php?f=13&t=1531&st=0&sk=t&sd=a&start=11 i ten post158282.html#p158282 gdyż jest tam wymieniona miejscowość...

 

I jeszcze jakby można było usunąć ten post, w którym teraz opisuję moją prośbę.

 

No chyba, że da się zmienić nick (również dla poprzednich postów), ale to jak sądzę nie jest możliwe.

 

Bardzo dziękuję za spełnienie mojej prośby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisz PW do któregoś administratora (shadow_no, Amon_Rah) o zmianę nicku

z posta mogę usunąć Ci miejscowość, ew. potem usunąć te posty

 

mogłes też napisać na PW do kogoś wcześniej, a nie kombinować posty a potem prosić o ich kasowanie. to wprowadza nieład na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:uklon: Witam! jestem nową nowicjuszką na kompie. w Forum nie bardzo wiem jak dobrze ustawić na profilu ustawienia,żeby miało ręce i nogi,tzn.jak się zalogowałam ,napisałam post-wysłałam.Chcąc wejść dalej nie mogłam,miałam wiadomość od ADM.,że muszę odebrać pocztę ,ale tej poczty było dużo z Forum tylko kilka a reszta z nk.,skypa itd. a jednocześnie od adm..To zajmowało wiele,wiele czasu,proszę poradż jak mam zrobić,żeby tylko przychodziły PW z Forum. 2.)przez 2 razy pisałam odp.z kosza pt.:Problem z kontaktami międzyludzkimi:autorem jest Mashi było tego dość dużo i on napisał też dużo,więc musiałam wiele razy wracać kursorem do góry.Po zapisaniu 1 części treść po prostu uciekła,pisałam dalej też była prawie cała str.,podczas pisania był podgląd -latała pineska,apotem kilka razy cały tekst.Zaznaczyłam rozmiary,potem zrobiłam podgląd,przeszłam strzałką do góry,żeby ściągnąć tą 1 część klikając wstecz 2 razy,jak zeszłam na dół to nie było nic-czy można chociaż z wczorajsza to odzyskać? i w jaki sposób. 3.) Chciałam zamieścić takie PW,że jutro będzie miting AD.w Czeladzi koleżanka która to prowadziła 2 lata temu nie skasowała i nie ma możliwości w sprawie kontaktu i nie tylko.Jakoś się nie możemy dogadać,żebym wiedziała co,? gdzie się zalogować ? pod jakim tematem? w jaki sposób? nie mam zielonego pojęcia!? Ja się teraz nakręciłam,żeby prowadzić mitingi no i mam kompa. to mi sprawia przyjemność w pożeraniu wiedzy,a mam ja już z ciekawych książek psychologicznych oraz z atmosfery jaka panowała na mitingach.A szkoda by było zaprzepaścić tego i zostawić ludzi.Bardzo !Bardzo proszę o szybką i PILNĄ odp. chciałabym to przesłać jakoś priorytetowo,czy pilnie jak szybciej. Z góry dziękuje za pozytywną odp.,CZEKAM !!! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:uklon: Witam! jestem nową nowicjuszką na kompie. w Forum nie bardzo wiem jak dobrze ustawić na profilu ustawienia,żeby miało ręce i nogi,tzn.jak się zalogowałam ,napisałam post-wysłałam.Chcąc wejść dalej nie mogłam,miałam wiadomość od ADM.,że muszę odebrać pocztę ,ale tej poczty było dużo z Forum tylko kilka a reszta z nk.,skypa itd. a jednocześnie od adm..To zajmowało wiele,wiele czasu,proszę poradż jak mam zrobić,żeby tylko przychodziły PW z Forum. 2.)przez 2 razy pisałam odp.z kosza pt.:Problem z kontaktami międzyludzkimi:autorem jest Mashi było tego dość dużo i on napisał też dużo,więc musiałam wiele razy wracać kursorem do góry.Po zapisaniu 1 części treść po prostu uciekła,pisałam dalej też była prawie cała str.,podczas pisania był podgląd -latała pineska,apotem kilka razy cały tekst.Zaznaczyłam rozmiary,potem zrobiłam podgląd,przeszłam strzałką do góry,żeby ściągnąć tą 1 część klikając wstecz 2 razy,jak zeszłam na dół to nie było nic-czy można chociaż z wczorajsza to odzyskać? i w jaki sposób. 3.) Chciałam zamieścić takie PW,że jutro będzie miting AD.w Czeladzi koleżanka która to prowadziła 2 lata temu nie skasowała i nie ma możliwości w sprawie kontaktu i nie tylko.Jakoś się nie możemy dogadać,żebym wiedziała co,? gdzie się zalogować ? pod jakim tematem? w jaki sposób? nie mam zielonego pojęcia!? Ja się teraz nakręciłam,żeby prowadzić mitingi no i mam kompa. to mi sprawia przyjemność w pożeraniu wiedzy,a mam ja już z ciekawych książek psychologicznych oraz z atmosfery jaka panowała na mitingach.A szkoda by było zaprzepaścić tego i zostawić ludzi.Bardzo !Bardzo proszę o szybką i PILNĄ odp. chciałabym to przesłać jakoś priorytetowo,czy pilnie jak szybciej. Z góry dziękuje za pozytywną odp.,CZEKAM !!! :why:

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć :twisted:

 

1. pewnie chodzi Ci o linka aktywacyjnego itd - już tego nie potrzebujesz bo już jesteś użytkownikiem forum, więc ten pierwszy mail "aktywacyjny" masz za sobą. Radzę też zrobić porządki w swojej skrzynce pocztowej - posegregować ją albo coś, to nie będzie Ci się wszystko mieszało :)

 

2. By przychodziły Ci PW z forum na pocztę Twoją osobistą musisz: wejść w panel użytkownika (to na samej górze pod nazwą forum), tam znaleść po lewej stronie opcje -> kliklnąć ustawienia forum następnie -> po prawej stronie (albo na środku, jak wolisz) są ustawienia prywatne i wybierasz sobie, że chcesz by Cie powiadamiano o PW (Powiadamiaj mnie, gdy dostaję PW:) i zaznaczasz tak. Wtedy PW będzie Ci przychodziło na pocztę Twoją osobistą - jako mail, w którym będzie napisane, że dany użytkownik napisał do Ciebie prywatną wiadomość. Będziesz musiała wejść w linka, który będzie tam podany, bo treści wiadomości tam nie będzie - jedynie link do niej).

 

Jeśli jakieś tematy są w koszu to nie możesz na nie odpowiadać - są zablokowane.

Jeśli chodziło Ci o inny kosz to nie jestem w stanie Ci pomóc ;)

Nie można tego odzyskać - nie zapisało się, więc nigdzie tego nie ma...

 

A jeśli chodzi o edycję... jeśli bierzesz WSTECZ w przeglądarce (w oknie) to raczej nie zapisze się nic... musisz działać na stronie (pisać) tu i teraz - jeśli z niej wyjdziesz, zrobisz wstecz, w przód czy cokolwiek - to tekst się nie zapisze, póki nie weźmiesz WYŚLIJ.

 

3. Chciałaś napisać... nie PW, tylko założyć temat o spotkaniu, rozumiem? W Twoim mieście? W takim razie wchodzisz na główną stronę i wybierasz Miasta i jeśli nie ma tam gdzieś Twojego (albo takiego, które byłoby najbliżej) to tworzysz nowy temat w podobny sposób, jak zrobili to inni. Jeśli taki temat istniał to spróbuj go znaleźć przez wyszukiwarkę (na górze SZUKAJ). Wtedy piszesz po prostu kolejnego posta zamiast zakładać nowy temat.

JEśli źle zrozumiałam (albo alternatywnie ;) ) to już nie wiem jak Ci pomóc. Spróbuj wpierw tak, jak Ci sugerowałam.

Błagam Cie na drugi raz używaj przecinków, bo ciężko się czyta wypowiedź bez znaków interpunkcyjnych.

Powodzenia.

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×