Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

CZEMU NIE MOŻNA SKORZYSTAĆ Z OPCJI USUNIĘCIA KONTA?????

JEŚLI JEDYNĄ OPCJĄ USUNIĘCIA JEST DOSTANIE DWÓCH OSTRZERZEŃ, TO JA JE NATYCHMIAST POPROSZĘ!!!!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle, co chwile wyskakuje ''nie ma takiej strony'' przy odświeżaniu, wchodzeniu w jakiś topic, czy nawet pisaniu PW. Jest znacznie lepiej niż było, ale nie tak dobrze jak np. rok temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, podaje się ,nie umie tego poprawnie zrobić ...teraz mam komunikat ,że nie można określić wielkości obrazka :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 06 lut 2011, 16:50 --

 

Czy to normalne ,że publikuje w komentarze z L z Forum i taki sam post pokazuje się w innym temacie ????

post481510.html#p481510

 

-- 07 lut 2011, 10:28 --

 

Opcja zmiany hasła z wygenerowanego na jakieś które się da zapamiętać ...nie mogę jej znaleźć ,czy po prostu jej nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, siemanko, ma takie pytanie. Jak to jest że na każdym kroku jestem szykanowany przez pannę_modliszkę i paradoksy pod pretekstem robienia offtopów, podczas gdy one nieustannie robią offtopy w innych tematach?

Dodam że:

napisałem o sferach erogennych jak wszyscy użytkownicy forum i dostałem ostrzeżenie od paradoksy, że niby wypowiadam sie nie na temat, uważam że jest to złośliwość w stosunku do mojej osoby.

 

Mam prośbę, czy możesz zwrócić im delikatnie uwagę żeby mnie nie prześladowały, albo same stosowały się do regulaminu i nie robiły offtopów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś kobietą, a kobieta ma wacka, to w takim razie zwracam honor w imieniu Basi.

 

 

Panna_Modliszka, nie jestem żadna kobietą, wypowiadałem sie na temat stref erogennych jak każdy inny. Panna_Modliszka, i nie piszę szyderczych wiadomości na pw piszę bo nie mozna sie z Tobą dogadać a niechce robic offtopów i pisać prywatnych spraw na otwartym forum. 8)

 

I proszę o przywrócenie mojego starego konta bo zostałem zbanowany niesłusznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Wiem że nadurzywasz swoich uprawnień żeby przynajmniej w internecie być kimś bo w realnym życiu nikogo Twoje osty nie interesują. :lol:"

 

chociażby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł aby utworzyć nowy dział "Psychoterapia", w którym byłyby wątki dotyczące terapii. Aktualnie są one porozrzucane po innych działach. Jakby nie było, terapia jest jedną z podstawowych form leczenia, a obecna struktura forum ją dezawuuje.

Gorąco popieram :D Myślę, że jak dużo osób opowie się 'za' to administrator odpowie na zapotrzebowanie użytkowników utworzeniem owego działu. :smile: Ważne, żeby nie stłumić pomysłu w zarodku, bo jest naprawdę dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie mogą dodać moderatora (jednego) do osób ignorowanych, skoro mnie jej posty denerwują ? Przecież inni moderatorzy mogą w razie czego mnie kontrolować, banować czy coś tam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie mogą dodać moderatora (jednego) do osób ignorowanych, skoro mnie jej posty denerwują ? Przecież inni moderatorzy mogą w razie czego mnie kontrolować, banować czy coś tam ...

 

 

Przychylam się do tej prośby. Nie mam przyjemności czytania postów pewnej osoby i chciałabym ją dodać do ignorowanych, tak jak mogę zrobić z resztą ludzi. Niech będzie równość.

Proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×