Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

 

o czym wolno rozmawiac w dziale Off-topic ? :roll:

 

No właśnie najlepiej zrobić jasne rozróżnienie o czym wolno a o czym nie można gadać w off-topic może będzie mniej nieporozumień :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego watki religijne sa dyskryminowane (bo nie mozna tego inaczej nazwac) ?

 

chyba dlatego ,ze jest to forum psychologiczne a nie religijne .

 

Wiec nalezy zlikwidowac caly dzial offtopic, dzial "zabawy" i "poznajmy sie". Takze "tworczosc" :great:

 

Nie trzeba ,wystarczy włączyć malkontenctwo i włączyć tryb działania i poprosić o sub-forum . Ale to chyba przerasta Twoją percepcje .

 

 

A to ,ze tematy religijne maja takie nie inne zainteresowanie ,świadczy po prostu o braku zainteresowania takimi tematami na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chupacabra, skoro nie wiesz to zapytaj Tomka .

W tym wątku jest dużo innych przyklejonych .Ale nie dopatruj się tu złośliwości .Niektórzy po prostu rozsiewali takie tematy po całym forum w kilku miejscach ten sam temat . Wiec dobrze ze przyklejono je w jeden.Druga sprawa to -jeżeli autor ma swój temat gdzieś.... i nie zgłasza offtopu ,to co się dziwisz ,ze ten offtop jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się ucieszył, gdyby takie subforum powstało, z tym, że oczywiście ogólne.

 

Pamiętajmy, że cokolwiek nie sądzić o przydatności religii na schorzenia psychiczne, to silna wiara podnosi wiele osób na duchu (co widzimy na forum), a to na pewno jest przydatne.

Myślę, że absolutnie nie byłoby to zaniedbane subforum. Co więcej, uniknęlibyśmy powtarzającego się w wielu działach offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny, TO NIE JEST FORUM RELIGIJNE!! i nie powstanie subforum o religii - jak ktoś ma takie ciągoty niech znajdzie sobie forum o tematyce religijnej. Wystarczy jeden temat o Bogu. El Chupacabra, nie bierzesz od jakiegoś czasu udziału w temacie a się rzucasz :roll: nie masz nic ciekawszego do zrobienia niż radosne uprzykrzanie administracji dnia, tymi lekko upierdliwymi pytaniami?

 

O czym wolno pisać ? O wszystkim z poszanowaniem zasad :roll:

To nie jest koniecznie miejsce na opisywanie seksualnych ekscesów czy innych tego typu sytuacji - jeśli o to ci idzie. O religii nikt pisać nie zabrania - a że powstał jeden temat - porządki i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny, TO NIE JEST FORUM RELIGIJNE!! i nie powstanie subforum o religii - jak ktoś ma takie ciągoty niech znajdzie sobie forum o tematyce religijnej. Wystarczy jeden temat o Bogu. El Chupacabra, nie bierzesz od jakiegoś czasu udziału w temacie a się rzucasz :roll: nie masz nic ciekawszego do zrobienia niż radosne uprzykrzanie administracji dnia, tymi lekko upierdliwymi pytaniami?

 

O czym wolno pisać ? O wszystkim z poszanowaniem zasad :roll:

To nie jest koniecznie miejsce na opisywanie seksualnych ekscesów czy innych tego typu sytuacji - jeśli o to ci idzie. O religii nikt pisać nie zabrania - a że powstał jeden temat - porządki i tyle.

 

Lekka sugestia z mojej strony . Myślę że to nawet niezły pomysł by powstało subforum religijne.

Zawsze można założyć kilka tematów w offtopicu i sprawdzić czy to się przyjmie czy też nie ;)

Temat "Bóg " niestety nie jest tylko o Bogu jest tam mnóstwo offffa na temat innych religii.

Poza tym zawsze to jakaś nowość na forum ;) możliwość wykazania się poznania poglądów innych .

 

Podobno poznając innych poznajemy też samych siebie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie nie Bóg a Wiara to jest coś innego równie dobrze można wierzyć drzewo a drzewo jako symbol wierzenia nie koniecznie musi oznaczać Boga. Przecież każdy wierzy w coś innego .

No ale ja tylko rzuciłam pomysł żeby założyć kilka tematów w offtopicu na temat różnych religji. Zobaczyć jak to działa i dopiero się ZASTANOWIĆ nad subforum .

A nie sklejać wszystko w jeden temat "Bóg" . Bo akurat w tym temacie wyszła taka dziwna plątanina z której osobno wyszło by kilka ciekawych rozmów . ;)

 

Oczywiście to tylko lekka sugestia .

 

Pozdrawiam i to wszystko z mojej strony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że to tylko sugestia... moderatorzy przecież pisali, że to nie forum religijne i że takie subforum nie powstanie.

:roll:

Ale tak to już jest, że nigdy nie dogodzi wszystkim. A krzykacze zawsze będą krzyczeć (to akurat nie odnośnie Ciebie, Lolita).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Basiu jesteś naszym adwokatem? Czy wypowiadasz własne zdanie? :mrgreen:

 

PS. Nie wszyscy moderatorzy mówią jednym głosem, jesteśmy ludźmi, nie maszynami, dlatego konsultujemy się między sobą albo z adminem. Osobiście nie mam nic przeciwko kilku tematom religijnym, lecz decyzję podjął admin i tu się kończy dyskusja. Za chwilę też mi się oberwie, bo miał być koniec tej rozmowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zy jest w tym coś naruszającego regulamin ,bo jak tak to ja się nie zmienię ,nie będę temperował własnych poglądów i wypowiedzi .

Nie będę czekał na ostrzeżenie i ban sam sobie pójdę w &&&&&&

 

 

Cytuj:

jestem świrnięta i mam to na piśmie :papa::bezradny::yeah::pirate:

 

 

W 100 % wierze ,że masz na piśmie ze jesteś .......

 

Moim zdaniem jeżeli ktoś widzi w miejscu kropek coś obraźliwego ,to właśnie oddaje obraz czytelnika( obraz osoby do której skierowałem )

Zgodne czy nie z regulaminem ,nie pytam o przyzwoitość ani o dobry gust tylko o regulamin ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×