Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Nieważne kto,kiedy i jak dlugo jest modem/adminem..i tak non stop są zarzuty o kumoterstwo,"towarzystwo wzajemnej adoracji" itp..

Ludzie ogarnijcie sie trochę :?

Bo tak jest. Jak taki Czupakabra założył temat "cześć dupeczki czy coś w tym stylu to temat wisiał, że aż wyszło 8 stron. I każdy osobnik, który już tu długo jest lub jest lubiany jest traktowany ulgowo. Jak ja bym taki temat założył to od razu ostrzeżenie lub upomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżozwierz, zamiast skupiać się na innych - skup się na sobie i na tym jak Ciebie ludzie odbierają.

Ja jak i reszta funkcyjnych jeżeli chodzi o sprawy forum jesteśmy obiektywni i staramy się na wszystko patrzeć z perspektywy Administratora/Moderatora. Nie że kogoś lubię to przymykam na coś oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modliszka Dobra przestałem.

 

PS. Do tej połowy forum co się ze mnie śmieje za moimi plecami. Gardzę wami i wolę nie mówić co o was myślę. Lepiej spójrzcie na siebie - jesteście nie wiele lepsi ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórzę pytanie, które już padło. Co Ty tu w ogóle robisz i czego szukasz?

Oczekiwałem wsparcia, pocieszenia, rady w to forum PSYCHOLOGICZNE a tu co? Przychodzi sobie taki maśalanka i gada mi, że te wszystkie moje zaburzenia i choroby to kłamstwo. Próbuje mi wmówić, że nie miałem żadnej psychozy i wygląda to jak ukryty nakaz odstawienia leków. Już się takiego podobnego posłuchałem i miałem nawrót.

On nie ma się prawa tak wypowiadać bo nie zna mnie osobiście.

Pokazałem mu leki jakie brałem na wątrobę, psychozę, padaczkę - dalej nie wierzy. Pewnie myśli, że wygrzebałem puste pudełka po lekach ze śmietnika aptecznego dla potrzeby rozmowy...

 

I jeszcze te bezczelne obgadywanie mnie po PM. Co, boicie się mi to powiedzieć wprost?

 

Jestem ciekaw dlaczego nikt nie miał pretensji o żalenie się do tego osobnika tuco - również się żali a tu każdy go wspiera.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżozwierz, jeszcze raz powtórzę: Koncentrujesz się na innych i na tym jak oni są postrzegani zamiast skupić się na sobie.

Jeżeli nie znalazłeś na forum wsparcia jakiego oczekiwałeś to przykro mi z tego powodu ale nie wiem co mogę dla Ciebie więcej zrobić. Jeżeli czujesz, że forum Ci nie pomaga - nikt na siłę Cię tu nie zatrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem co mogę dla
Przedewszystkim szanować, SZANOWAĆ tak jak wy tego oczekujecie od innych. Zarzucacie mi agresję do innych. Proszę mi pokazać wypowiedź gdzie jestem agresywny do jakiegoś użytkownika. Nie stosowałem do nikogo zdań wykrzyknikowych ani nie wyzywałem od młotków czy osłów. Zacząlem być agresywny kiedy pojawiła się agresja ze strony maśalanki i tylko do niego byłém agresywny - agresja rodzi agresję - proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieważne kto,kiedy i jak dlugo jest modem/adminem..i tak non stop są zarzuty o kumoterstwo,"towarzystwo wzajemnej adoracji" itp..

Ludzie ogarnijcie sie trochę :?

Bo tak jest. Jak taki Czupakabra założył temat "cześć dupeczki czy coś w tym stylu to temat wisiał, że aż wyszło 8 stron. I każdy osobnik, który już tu długo jest lub jest lubiany jest traktowany ulgowo. Jak ja bym taki temat założył to od razu ostrzeżenie lub upomnienie.

 

urok osobisty :pirate:

 

Modliszka Dobra przestałem.

 

PS. Do tej połowy forum co się ze mnie śmieje za moimi plecami. Gardzę wami i wolę nie mówić co o was myślę. Lepiej spójrzcie na siebie - jesteście nie wiele lepsi ode mnie.

 

Rekinek ma zabki ! :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ; Czy można zrobić malutki dział o tytule np; RING i przenosić tam off top o charakterze przypominającym kłótnie ? Wtedy ta kłótnia nie przenosiłaby się na inne tematy i było by mniej OFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OSTATNIE MOJE ZDANIE

Ty też shadow mnie obgadywałeś. Każdy mnie tu obgaduje a szczególnie linka i czupakabra i amon_rah i udają niewiniątka. A oni to najbardziej robią nic nie rozumiecie! Fałszywy kolega mnie podtruwał związkami rtęci i ołowiu w jedzeniu to teraz wiem dlaczego to wszystko mam i nawet sam sie przyznał jak mu o tym ja powiedział, że on to robi. Cały świat chce mnie zniszczyć a wy jesteście z jednymi z nich, dobrych ludzi już dawno nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wyżywanie , oczywiste dla mnie jest ze i taki dział podlegał by temu samemu regulaminowi . Czasem rozmowa na krawędzi jest

wskazana . Ale skoro nie ,to więcej pytań nie mam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżozwierz,

Ty też shadow mnie obgadywałeś.

Rozumiem, że masz na to dowód? Wszystko co pisałem na Twój temat znajduje się w tym wątku.

 

LitrMaśalanki, co do takiego działu - nie ma szans. :) Ale temat kiedyś był taki:

ring-fair-play-only-t21085.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OSTATNIE MOJE ZDANIE

Ty też shadow mnie obgadywałeś. Każdy mnie tu obgaduje a szczególnie linka i czupakabra i amon_rah i udają niewiniątka. A oni to najbardziej robią nic nie rozumiecie! Fałszywy kolega mnie podtruwał związkami rtęci i ołowiu w jedzeniu to teraz wiem dlaczego to wszystko mam i nawet sam sie przyznał jak mu o tym ja powiedział, że on to robi. Cały świat chce mnie zniszczyć a wy jesteście z jednymi z nich, dobrych ludzi już dawno nie ma.

 

ja nie udaje :mrgreen:

 

Schowaj ten schizofreniczny belkot i idz do szpitala po pomoc.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no co za bezczelny typ...
Zobacz na siebie jesteś niewiele lepszy ode mnie i ja ciebie też nie cierpię i to jeszcze bardziej, masz wysokie mniemanie o sobie.

 

i idz do szpitala po pomoc.
Przestańcie z tym szpitalem, mi nic nie jest wrabiacie mnie w coś a to wy potrzebujecie bardzo pomocy. Prześmiewcy. Zmiejszyłem nawet tą neurotoksynę od tygodnia czy 2 o połowę i nic mi nie jest.

,

Rozumiem, że masz na to dowód?
Nie mam dowodu ale to widać było myślami, że mnie obgadywałeś, a tak sympatycznie wyglądasz i byłeś moim ulubionym zawsze adminem.

I błyska mi coś światłami w oczach i myślę, że to ktoś od was. Kilka mieśięcy temu też tak miałem.

 

Jeżozwierz pod nickiem nowym

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shadow_no, Nie da się wszystkich uszczęśliwić ,po prostu się nie da .Tym bardziej tych którym z choroba jest dobrze . To podejrzewam było drugie i nie ostatnie wcielenie tego użytkownika . Wiec Tomku ,mam nadzieje ze się nie przejmujesz . Jak Jeżasty będzie miał lepszy okres i ochotę na aktywność na forum ,opierającą się nie tylko na gryzieniu ...to pewnie wszyscy go tu serdecznie powitamy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniście na forum ogłosić, że NIE jest to forum dla osób z np schizami i podobnymi zaburzeniami.

Kompletnie nie umiecie do tego podejść. Jak widzę ta kłótnie z tym nieszczesnikiem to śmiac mi się chce...ale z was :(

Każdy próbuje pokazać jaki jest mądry i przewidujący, jak to wszystko wie, jeden z was litrmaslanki napisał nawet, że rozmawiał z tyloma lekarzami, ze może nawet co najmniej diagnozować choroby hehe...Boże widzisz a nie grzmisz....

 

Wiem, że rozmawianie z takie osobami chorymi może być irytujace ale musicie skumac, że ta osoba nie do końca zdaje sobię sprawe, ze to co mówi jest nie takie jak powinno być.

Nie mówię, ze wszyscy ale wiekszość nasmiewa się, lekceważy i przede wszystkim pokazuje tą swoją wyższość, ze w danej chwili logiczne myślenie was nie zawodzi...czemu? Bo tak chorzy nie jesteście?

 

Amonrach czy tez chcesz dowodów na to, co ta osoba pisała pare postów wczesniej, ze świat chca zniszczyć.??? :)

Takie samo stwierdzenie padło o to, ze się namawiacie na niego. Taki to objawy choroby, tzw. podejrzliwość do wszystkich.

 

Szkoda słów, ale myśle, że niektórym z was przydałoby się zachorowac na to czego nie rozumiecie albo nie chcecie rozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatka, większość z nas cierpi na różnego rodzaju zaburzenia. Naszym zadaniem jako funkcyjnych jest między innymi dbanie o to, aby na forum nie było kłótni i wzajemnego obrażania się. Jeżeli dana osoba nie jest w stanie komunikować się z innymi Użytkownikami w sposób kulturalny nie możemy pozwolić aby taka osoba powodowała niekorzystne dla wszystkich sytuacje. Jak słusznie zauważyłaś:

[...] rozmawianie z takie osobami chorymi może być irytujace ale musicie skumac, że ta osoba nie do końca zdaje sobię sprawe, ze to co mówi jest nie takie jak powinno być.

To działa w dwie strony. My też jako osoby odpowiedzialne za dbanie o to aby na forum większość dobrze się czuła musimy brać pod uwagę wszystkich Użytkowników jak i czytelników naszego forum.

Każda osoba wypowiadająca się na forum bierze odpowiedzialność za słowa które pisze, tak jak wszędzie.

 

Moim zdaniem powinniście na forum ogłosić, że NIE jest to forum dla osób z np schizami i podobnymi zaburzeniami.

Forum jest dla każdego, kto czuje, że rozmowa z innymi osobami zarejestrowanymi w tym miejscu może mu pomóc. Jeżeli ktoś nie potrafi rozgraniczyć tego co mu pomaga a co szkodzi - niestety nie jesteśmy w stanie tego zmienić tworząc tego typu zakazy. Po pierwsze nie da się tego sprawdzić, po drugie nie chcemy ograniczać wolności do wypowiedzi o ile osoba nie łamie regulaminu i/lub przepisów prawa.

 

Każdy próbuje pokazać jaki jest mądry i przewidujący, jak to wszystko wie, jeden z was litrmaslanki napisał nawet, że rozmawiał z tyloma lekarzami, ze może nawet co najmniej diagnozować choroby hehe...Boże widzisz a nie grzmisz....

Wyraźnie jest zaznaczona klauzura:

"Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatka, nie wiem jak inni, ale ja odnosze takie wrażenie, że na forum się praktycznie nie udzielasz a wpadasz tylko w momencie kiedy wywęszysz jakąś zadymę, lub też sama chcesz ją zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Shadow ja to wszystko rozumiem. I w tym co napisałeś jest prawda. I nie w moim celu jest polemika z tym czy z efektami waszej pracy jako funkcyjni.

Swoje słowa odnoszę do tych, którzy w rozmowie z ta osoba chorą nie potrafia wykazać tego, ze natura jak na razie nie odebrała im logicznego myślenia. Bo jedynym rozsadnym wyjściem jest nie nakręcanie tematu kiedy widzimy, ze to nie ma sensu, ze nasz rozmówca to osoba potrzebująca ostrej opieki psychiatrycznej.

A wiele osób jakby czerpało w tym przyjemność, ze mogą pokazać się z lepszej strony niż ten chory.

Jeden cytat zapadł mi w pamięć i nie wiem kto go napisał a nie chce mi się szukać. Ale w dyskusji padło zdanie coś w stylu

"mnie się wydaje, że to choroba na literę s...." Z tym znaczącym wielokropkiem zupełnie jakby ta choroba na tą literę była trądem :)

Takie rzeczy jako funkcyjni równeż powinniście karać i wiem, ze w głębi duszy zgadzacie się ze mną.

 

Wcale nie mam na celu żadnej wojny, nie w tym rzecz. Po prostu jak widze pewne rzeczy, które mnie poruszają pisze o tym.

Bo oprocz regulaminu i klauzuli mam odrobinę serca, i nie lubię jak prawdziwie leżącego kopie się i pokazuje kto jest silniejszy :)

 

Możliwe, ze to zły temat i niepotrzebnie administracja i modzi odnoszą to tylko do siebie ale po prostu tutaj ten temat był jakby kontynuowany i tutaj napisałam. Ale słowa kieruje do tych co zwyczajnie zachowac się nie potrafią w rozmowie z osoba chora psychicznie.

Tak! Własnie chorą na literę S...:)

 

To wszystko ode mnie.

Nie chce żeby to co napisałam było początkiem obrzucania się błotem. Nie w tym rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×