Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ale moze warto by jej napisac w poscie na czerwono, zeby maila sprawdzila!! Dzisiaj widzialam ja na forum. Malo kto niestety czyta regulamin jak sie rejstruje, a do profilu podaje sie z reguly jakiegos malo uzywanego maila, zeby tylko sie zarejestrowac.

 

Zaloze sie, ze kobieta w ogole nie jest swiadoma sytuacji.

 

Pozdrowienia.

 

[ Dodano: Pon Cze 05, 2006 4:22 pm ]

Angelika sie odzywa do mnie na PW

Wszystko jej wytłumaczylem Wink

Pozdrawiam

 

 

no to wszystko jasne!! super!! :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangi specjalne, niezależne od ilości postów, nadawane przez Adminów:

 

Gł. Administrator

konto zablokowane

zbanowany

Dyslektyk

pod lupą adminów

Z-ca Administratora

Przyjaciel forum

Moderator

 

Rangi normalne:

Nazwa - Minimum Postów

 

nowy/a na forum - 1

wpada czasami - 20

częsty gość - 100

stały użytkownik - 300

uzależniony/a od forum - 550

pomocna dłoń - 900

wszechobecny/a - 1110

mistrz - 1400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myśle, że można zrobić rangi nazywające po imieniu stan psychyczny:

 

1 - nowy/a na forum

25 - wkręcony

100 - uświadomiony

200 - przerobiony

300 - chory

400 - lękowiec

500 - depresant

600 - ChAD

700 - Schizofrenik

800 - Mistrz wkręcania sobie chorób

900 - Uzależniony od Xanaxu

1000 - Psychol

1100 - Wymaga stałej opieki psychiatrycznej

1200 - Już po nim

1300 - Mega odpał

1400 - Freud2

1500 - bibi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasuje wszystkie tematy.. a pomyslalme o tym ze moga sie skonczyc ?? tematy ?? i oczym bedzeimy pisali kazdy tu przychodzi i pisze co z nim jest co mu dolega wiec nie kasuj TEMATOW tylko daj sie innym wygadac a nie mi piszesz ze bylo ... co z tego ze bylo..ale ktos inny sie zalill ja tez potrzebuje sie wyzalic tak ?? po to chyba jest to forum !!!!!! wiec nie kasuj naszych postow bo co mamy pisac o pogodzie ? pomysl troche..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozmy, ze tematy sie wyczerpia. No i co ? Przeciez mozna kontynuowac watki opisujac w nich swoje problemy. Po co zakladac nowy, inwidualny temat, skoro taki sam juz istnieje, a jedyna roznica to ta, ze zostal stworzony przez inna osobe ?

 

Ok, przyjmijmy, ze tematy beda sie dublowac kilkadziesiat razy a my bedziemy przymykac na to oko. Wchodzisz na forum, szukasz interesujacego Cie zagadnienia i co? 20 takichsamych tematow po 10 postow w kazdym. Zalozmy, ze w kazdym sa rozniace sie dodatkowo opinie. Skad wtedy wiesz czego szukac, gdzie szukac i jaka informacja jest w miare rzetelna?

 

Kontynuowanie istniejacych tematow ma szereg zalet: od czysto merytorycznych (walkowanie tematu przez x-osob, analizowanie wypowiedzi uzytkownikow przez innych uzytkownikow) po czysto techniczne jak oszczednosc zajmowanego miejsca w bazie danych i ostatecznie estetyke oraz szybkosc poruszania sie po forum.

 

Po za tym, tematy ktore sie dubluja nie sa usuwane, lecz zamykane, przy czym moderatorzy z reguly wskazuja istniejacy juz temat i zwykle wysylaja wiadomosc o tym fakcie dodatkowo na pw.

 

Pozdrawiam, Lith ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde...ale zrozumcie, powtarzanie tematu po raz 100-tny robi sie monotonne..... Wałkowanie w kółko tego samego....jaki w tym sens... Nieraz w poruszanym już topicu mozemy znaleźć odpowiedź na nurtujące nas pytanie.... Czy nie lepiej poszukać, niz czekac na odpowiedź....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sie musze wstawic za NcL ale z innego powodu: co z tego ze temat byl poruszany skoro opcja SZUKAJ nie dziala?? Mam za kazdym razem czytac wszsytkie tematy w poszczegolnych subforach zeby sprawdzic czy temat juz sie sie pojawil?

 

 

Zgadza sie opcja "szukaj" narazie nie działa.

Dlatego staramy sie z Sneafridur(ja sie troche lenie ;p) sami szukać jeśli stwierdzamy, że dany temat już był. Więc gdy zamykamy wątek dajemy link do danego tematu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z tego ze temat byl poruszany skoro opcja SZUKAJ nie dziala?? Mam za kazdym razem czytac wszsytkie tematy w poszczegolnych subforach zeby sprawdzic czy temat juz sie sie pojawil?

Przeca jeśli piszę,że coś było,to jednocześnie podaję linka do stosownego tematu(w którym można się do woli produkować),więc się nie naszukacie.

W przeciwieństwie do mnie :roll: .

 

 

Dlatego staramy sie z Sneafridur(ja sie troche lenie ;p)

Bo Kasia ma sesję,a Łukasz ma Mundial. 8):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak.. Ale sprawniej by było,gdyby każdy "wrzucał się" sam w odpowiedni wątek. Mniej pracy dla moderatorów.. Ostatnio np urodziło się sporo tematów w subforum LEKI o Efectinie.. Bałagan totalny. Lepiej dopisywać do istniejących wątków. Nie trzeba korzystać z opcji SZUKAJ by trafić na swój lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×