Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Na starym layoucie forum istniała możliwość ustawienia reguł/filtrów dla pw, np. Jeżeli nadawca pw to X to wykonaj akcję Y, przenieś do kosz/usuń. Obecnie takiej opcji nie ma. Funkcjonalność Ignorowani użytkownicy dotyczy jedynie postów. W ostateczności można całkowicie wyłączyć u siebie komunikator pw. Nie ingerujemy w pw, wyjątek stanowi raczej sytuacja jeśli zawierają nawoływanie do popełnienia przestępstwa lub dowody na takowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się spytać dlaczego nie mogę pisać postów na forum? Mam przeglądarkę Firefox, nie mogę pisać postów na systemie Linux, otwiera się okno i chcę coś napisać, ale nie wyświetlają się litery, nic nie mogę napisać i wysyłać postów na systemie Linux, mogę pisać na systemie Windows 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@exodus! dzięki za odpowiedź. Daty rzeczywiście są irytujące też to zauważyłam. Jakoś przeżyję brak tego odnośnika...koniec świata to nie jest ;)  Rozumiem, że dla WP priorytetem forum nie jest więc wszystko się przeciąga :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam takie pytanie. Jak przestać obserwować jakiś wątek który mnie już nie interesuje? Zmiany w opcjach nie są dla mnie zbyt przejrzyste. Dostaję update do każdego wątku w którym brałem udział i to jest ok bo mnie one interesują ale z kilku chciałbym już się wypisać. Jak to zrobić? Łopatologicznie proszę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Luna* napisał:

Dlaczego nie ma opcji "edytuj"?

Opcja "edytuj" dla użytkownika znika po kilku minutach od dodania postu. Jakby była dostępna wieczność to by się bajzel zrobił, bo co chwile ktoś by edytował post bo stwierdził, że napisał na dużo/nie tak/odpowiednie wstawić ;) 

 

EDIT: nie zauważyłam, że exodus! już odpisał ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, acherontia styx napisał:

Opcja "edytuj" dla użytkownika znika po kilku minutach od dodania postu. Jakby była dostępna wieczność to by się bajzel zrobił, bo co chwile ktoś by edytował post bo stwierdził, że napisał na dużo/nie tak/odpowiednie wstawić ;) 

 

Jasne... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×