Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Anioł napisał:

Chciałem wejść na moje konto a tutaj "twoje konto zostało zablokowane na 15 min". Któż się ośmielił?!

A nie podawałeś złego hasła kilkukrotnie przy logowaniu? Ja tak ostatnio miałam (nie wiem, czemu, swoją drogą, niby było złe) i miałam ten komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lilith napisał:

@Aniołnikt nie zablokował Ci dostępu do Forum. To musiał być jakiś błąd techniczny.

Jest jeden dziwny błąd, widzę posty ignorowane. Nie wszystkie ale widzę. Nie przeszkadza mi to, mówię w razie gdyby okazało się to ważne. Może być to jakieś ustawienie nadrzędne forum, ciężko powiedzieć z całą pewnością ale tak to wygląda, to ma dla mnie sens.

Inną rzeczą jest to, że forum wylogowuje przy każdej okazji typu odświeżenie strony, restart przeglądarki, przerwa w zasięgu sieci, przeskoczenie między uruchomionymi aplikacjami. Choć to może być po prostu wariactwo IP, Chrome dość dobrze znosi forum, Orbox zmieszany z Orfoxem już nie ale to specyficzne aplikacje. No i mogą to też być skutki wsadzania paluszków w root. Na szczęście działa bez wylogowania na dwóch niezależnych urządzeniach w tym samym czasie, to bardzo wygodne. Ale jak kopsnie to z obu ;)

Co do czego muszę się logować minimum kilkanaście razy dziennie gdy wylogowuje np podczas pisania postu 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest do administracji, nie moderacji.

Napisałem dziś z rana jednego posta, nie sądzę by łamał w jakikolwiek sposób regulamin. Link do posta https://www.nerwica.com/topic/39637-wolisz-odniesc-porazke-czy-w-ogole-nie-probowac/?tab=comments#comment-2405340

Zaraz po napisaniu dostałem reprymendę od moderatora @exodus!, nie pamiętam już treści "pouczenia", bo od razu wywaliłem go ze skrzynki. 

Proponuję zrobić tak - jak łamię regulamin to przyznawać mi ostrzeżenia, a nie zaśmiecać skrzynkę, bo akurat nie chce mi się czytać tych bzdur. 

Także proszę przywołać do porządku moderatora exodus, niech przeczyta regulamin i jeśli zachodzi potrzeba przyzna mi warna, a nie zaśmieca mi skrzynkę bo mam tam mało miejsca. 

pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje żądania polegają na tym, że w momencie złamania regulaminu, domagam się warna. Nie spamu od @exodus!a. 

Pouczanie na PW na mnie nie działa, na mnie jest potrzebny bat! :D Przemoc, warny i blokady - to lubię ❤️

Ale sugestii, pouczeń i spamu nie czytam, kasuję te śmieci bez czytania :D 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę tu naprawdę rzadko,ale to co tu się dzieje to jest jakiś kabaret.

Pamiętam czasy jak się tu zarejestrowałem-zupełnie inny klimat,wiele bardzo fajnych użytkowniczek i użytkowników odeszło na własną prośbę.

Poznałem tu kilka fajnych osób na żywo na zlocie w Warszawie-kontakty mam do dzisiaj :classic_smile:

Tu już nie ma merytorycznej rozmowy na poziomie.

Nie chce mi się pisać i niczego nikomu udowadniać,bo szkoda czasu i atłasu.........

Są tutaj różne konkursy :classic_smile:

Bardzo ciekawy byłby Konkurs czy tam ,,wolne wybory,, na administratorów,ale tak żeby ,,umęczony tłum,, tego forum mógł się wypowiedzieć bez ,,obaw,, że zostaną ukarani przez ,,Jedynego sprawiedliwego,, bo to forum to ludzie nie tylko zacny Zarząd czy też ,,Ekipa rządząca,, :classic_smile:

Szkoda pisania bo i tak niczego to nie zmieni.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lilith napisał:

Chęć nawiązania jakiegoś kontaktu i porozumienia.

Widziałem w jaki sposób zachowuje się w stosunku do innych użytkowników, to mi wystarcza. Nie zamierzam szukać żadnego kontaktu, porozumienia, ani niczego innego. 

Zasady są proste - jak złamię łamię regulamin, wtedy dostaję punkty, blokadę na 4 godziny, albo bana dożywotniego, wedle uznania moderatora. 

Nie życzę sobie tylko jednego - zaśmiecania mi skrzynki. Denerwują mnie niechciane wiadomości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Liber8 napisał:

Widziałem w jaki sposób zachowuje się w stosunku do innych użytkowników, to mi wystarcza. Nie zamierzam szukać żadnego kontaktu, porozumienia, ani niczego innego. 

Zasady są proste - jak złamię łamię regulamin, wtedy dostaję punkty, blokadę na 4 godziny, albo bana dożywotniego, wedle uznania moderatora. 

Nie życzę sobie tylko jednego - zaśmiecania mi skrzynki. Denerwują mnie niechciane wiadomości. 

---ja powiem tak , zauważyłem ,że dużo ( a może tylko kilka ) osób nie patrzy ( lekko mówiąc ) przychylnym okiem na nowego Moda Exodusa . I oczywiście ma do tego prawo . Mnie jednak zastanawia co innego , a mianowicie to ,że jak się juz zdecydowało byc Modem , to do czegoś zobowiązuje , jakiejś aktywności na Forum i tego typu spraw . Sa przecież na Forum Modzi tylko z nazwy , raz na miesiac wejdzie i zaraz wyjdzie i co to za funkcja w praktyce . Exodus znowu według mnie jest na drugiej stronie tego bieguna bezczynności , czyli nadgorliwość . Kij ma dwa końce , ale jak ktoś nie moduje , a jest Modem tego kogoś powinno sie zdegradować do funkcji zwykłego szaraka na Forum ( jak ja ) . Tyle w temacie , od siebie .

 Nara i skwara .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Lilith napisał:

Wręcz przeciwnie - Forum zaczyna kwitnąć.

Zimą nic nie kwitnie , więc chyba troszku przesadziłaś (-;

 No cóż jest jak jest , dobrze ,że nie ma Tutaj tej  możliwości dać komuś po ryju , jak zdenerwuje (-:

 Papatki do łopatki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lilith napisał:

@Kalebx3 Gorliwy:mrgreen:Zimą kwitnie...śnieg:D

najbardziej kwitną Bałwany :classic_biggrin:

,,, a jeszcze chcę Ci powiedzieć ,że akurat w moich / Twoich dawniej też , śnieg obecnie nie kwitnie , nie ma śniegu , nie ma sanek , jest tylko chlapa i brudne powietrze (-:

 

Edytowane przez Kalebx3 Gorliwy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy administratorzy/moderatorzy tego forum działają tu charytatywnie czy dostajecie jakieś pieniądze za swoją pracę? I pewien psycholg abzZdrowie się tu udziela dużo. Jak to jest?

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono ze względu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×