Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Również uważam, że co poniektóre tematy warto byłoby tagować chociażby "[Arty dziedzina] temat", "[Nauka] temat" itp. z tym, że dyskusja w temacie tylko zaśmieci cały temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli pytasz o to, o co prosilem, to sesja dobiega mi konca, wiec wkrotce dokoncze moj kolejny temacik (musze posprawdzac zrodla, poszperac w ksiazce, poczytac badania, arty na necie, zrozumiec to tez, troche to zabiera) i wtedy odezwe sie z dwoma tematami + 3 bedzie wkrotce, o ile mi cos nie wypadnie.

Generalnie mysle, ze skoro pozwolenie dostalismy, to kazdy kto chcialby, aby jego temat w ten sposob traktowano, sam do Ciebie napisze, to raczej opcja nie tylko dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, daj znać górze, żeby zrobili porządek z dodatkowymi skryptami. Obecnie forum jest tak zasyfione, że nie sposób przeglądać go z włączonym JavaScriptem - po prostu muli. Z wyłączonym JavaScriptem pięknie hasa, ale nie zadziała np. klikany BBCode :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. W końcu to dział zabaw...

Poza tym, ani jeden post nie został zgłoszony, więc o co pretensje? Prosiliśmy o zgłaszanie, bo do działu zabaw rzadko zaglądamy.

 

 

Dlaczego rzadko tam zaglądacie, dział jak każdy inny, a mimo zgłoszenia problemu reakcji z waszej strony i tak nie ma :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli wiadomość się wysłała to jest ona w folderze do wysłania ? Tak mam, napisane jest w niej, że wiadomość została podesłana.

Czy w folderze wysłane są te wiadomości, które zostały odczytane przez odbiorce ? Jeśli nie czym się różni folder do wysłania od folderu wysłane ? Bo zarówno tu i tu mam napisane, że wiadomość została wysłana. Jak odczytać wiadomość która się wcześniej do kogoś wysłało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość w folderze "do wysłania" oznacza, że odbiorca po prostu jej jeszcze nie odczytał. Po odczytaniu zostanie automatycznie przeniesiona do folderu "wysłane".

"Po odczytaniu", czy "po zalogowaniu" - sprawdzałaś?

(Zresztą większość i tak po zalogowaniu odczyta.)

Co notabene może naruszać czyjeś poczucie prywatności.

Nie każdy lubi, gdy każdy może sprawdzić kiedy się zalogował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NN4V, i tak widac kto sie kiedy logowal, wystarczy wejsc w profil. Jak pewna osoba tu, która miała mnostwo zajec kazdego dnia, a logowała sie 24 na dobę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, akurat w profilu możesz takowy widok ukryć. 24/24h - wystarczy mieć włączony non stop komp i nerwicę trzymać w zakładkach w tle i niby jesteś 24h, a w tym czasie właściwie gdzieś indziej. Sam dużo ściągam i komp włączony dzień/noc i właśnie gdzieś w tle zwykle aktywowana jest nerwica, więc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×