Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

wie ktoś może jak zrobić tak, żebym z obserwowanych przeze mnie wątków dostawała powiadomienie na maila, kiedy ktoś odpowie?

Mam zaznaczoną opcję "powiadom, gdy ktoś odpowie" przy wysyłaniu posta i listę obserwowanych tematów na profilu, ale co z tego jeśli nie jestem potem w stanie się połapać, gdzie był ten mój post... Żadnych powiadomień nie dostaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że wyskakuje mi informacja, że wpisywany przeze mnie login jest już zajęty a na liście user-ów takiego nie ma?

 

-- 23 mar 2015, 20:06 --

 

MistyDay, nie da się tak. Musiałaby być opcja subskrybcji danego wątku a takich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poinformujecie chociaż z jednodniowym wyprzedzeniem przed wprowadzeniem nowej szaty forum ? Mam już większość swoich wiadomości zarchiwizowanych, ale nie chce mi się codziennie na bieżąco kopiować nowych i chciałabym to zrobić bezpośrednio przed wprowadzeniem zmian ;)

Czy raczej na to nie liczyć i spodziewać się któregoś dnia Surprise ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo niskich lotów zagrywka pani Moniko i toczona ostatnio gra przeciwko mnie, serio teraz będziesz wchodzić w rolę adwokata użytkowników, z którymi kontakt pozwala mi żartować, kasować ich posty, które to potwierdzają i pouczać mnie co mam do nich pisać, chcesz to zostawaj w pracy po godzinach a nie prowadź ze mną takiej dziecinnej gry, i jeszcze bezoosobowe skargi, jeśli ktoś został poważnie obrażony to rozwiązanie proste- ostrzeżenie spokojnie przyjmę i przeproszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Reiben, Reaguję na skargi Osób, które skarżą się z uwagi na to, jak się do nich odzywasz. Są to konkretne Osoby. Nie wnikam w to, czy większość rozumie Twoje żarty czy nie bo nie śledzę Twoich wypowiedzi na forum. Tak się składa, że na Forum nie spędzam większości mojego czasu.

Nie interesuje mnie też to, jakie masz relacje z pozostałymi Userami. Są ludzie, którzy mogą nie rozumieć Twojego sarkazmu, weź to proszę pod uwagę.

Na dziecinną grę jestem troszeczkę za duża.

Co do mojej pracy... nie organizuj mi proszę czasu i nie mów co mam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że straciłaś moderatorską wiarygodność ewidentnie dając upust swoim prywatnym pobudkom, widać to było wyraźnie w wątku Ahmy gdzie przyczepiłaś się wyłącznie do mnie kiedy to nie ja zboczyłem z tematu, a jeśli nie potrafisz zrozumieć treści zanim zakwalifikujesz coś do obrażania/żartów z kogoś to czytaj aż zrozumiesz albo daj sobie spokój, krótkie przebywanie na forum nie usprawiedliwia pochopnego wyciągania wniosków. A już na totalnie kiepski żart zakrawa wycięcie z wątku Zupypomidorowej postów pod wymyślonym przez Ciebie pretekstem, skoro nie interesują Cię relacje między userami i nie znasz ich to po co się wcinasz wypowiadając się za kogoś, dostałaś skargę od Zupypomidorowej na mnie i prośbę wyczyszczenia jej własnego wątku?! Jak są rzeczywiste skargi to masz pw do mnie i narzędzia w postaci przyznania ostrzeżenia, wypadałoby też pokazać te zgłoszenia skoro sami urażeni nic nie piszą, a nie adresujesz do mnie w postach te durne pouczenia i spodziewasz się, że będę tolerował jakieś machanie mi paluszkiem, sprawa zamknięta, pisz se coś chcesz, a potem też ewentualne kółko adoracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, nie ma co dramatyzować ;). Nie jednemu się na forum oberwało bo spośród innych zachowujących się nieodpowiednio akurat na tą osobe padło. Mnie również, chociaż nie twierdzę, że nie wyrażałam się nieodpowiednio w jakimś temacie ale zwrócono uwagę tylko mojej osobie. A Twój komentarz jednak był nie na miejscu i temu zaprzeczyc nie można ;). A w kwesti obiektywizmu i innych to cóż, zawsze tak było jest i będzie czy to w społeczności forumowej czy każdej innej w życiu realnym, że jeden "pałą" dostanie a inny nie ;). I nie ma się o to rzucać bo tego typu dyskusji było już pełno.

Także wrzućmy na luz a wszystkim będzie się żyło przyjemniej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Nie jednemu się na forum oberwało bo spośród innych zachowujących się nieodpowiednio akurat na tą osobe padło.

 

dokładnie... Za mną też ciągnie się negatywna opinia, mimo, że nie zrobiłam nikomu nic złego :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - mojego powyższego postu nie napisałam, żeby zaraz zlecieli się "wszyscy" w ten sposób pokrzywdzeni i zeby zrobić w tego jakąś walną dyskusję. Chodzi o to, że nie "jesteśmy" pierwszymi ani ostatnimi więc nie ma co robić z tego afery. Jak się zrobiło źle to należy się do tego przyznać a to, że komuś innemu się nie oberwało to cóż - olać to a nie podnosić tego jako argumentu anty-moderacji/administracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×