Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pojawiło się przy wejściu na forum a raczej przy logowaniu info że zostałem zbanowany.Nick Przegrany123.Nie wiem o co chodzi i dlaczego ale proszę o nie robienie ludzi w jajo.Pozdrawiam

 

Być może dlatego:

 

Pedały wszędzie /cenzura/ pedały naśmiewające się z ludzi ciężko chorych.Gardzę już tym syfem.Pluje na was totalnie.Macie gówno zamiast mózgu.Pedały wszędzie pedały i idiots ewerywhere.Jebać jebać i się nie bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przywrócenie z kosza tematu o reklamie z Eweliną Lisowską ponieważ chcę o tym porozmawiać bardzo, kurwa jego mać, chętnie, ponieważ spotykają się tu dwa problemy, co się robi z karierą młodych ludzi w Polsce oraz jak nam się pogłębiają problemy psychiczne od słuchania reklam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ląduje bo moderatorzy się boją o psychikę innych ludzi.Moje posty,są dla zabawy.A tu nikt nie ma z czego się cieszyć.

 

-- 03 sty 2015, 11:24 --

 

Dlaczego większość tematów detektywamonka ląduje w koszu :? Przecież wolny kraj mamy ... chyba :bezradny: Dajcie chociaż szansę na dłuższy żywot niektórych wątków.

Arasha jak napisałem temat,chodzenie do fryzjera.To od razu był w koszu.Może ktoś miał atak paniki u fryzjera i się poskarżył dla administracji.Stąd temat w koszu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, widzę, że dorobiłeś sobie całą historię. Wyjaśnię więc. Jest to Forum psychologiczne, a tworzenie tylu tematów w dziale, który nie jest do tego przeznaczony, w dodatku nijak związanych z tematyką Forum, czy nawet działem powoduje totalne zaśmiecenie. Nie ma potrzeby tworzenia wątków o długich czy krótkich włosach. Są już stworzone tematy w off-topie, w których można umieszczać tego typu wpisy. Po co ciągle tworzyć nowe wątki i to jeszcze w "socjologii"? Zacząłeś wręcz nałogowo tworzyć wątki, które w ostateczności powinny się znaleźć w dziale "off-top", ale na pewno nie w działach merytorycznych. Dlatego lądowały w koszu. Wcześniej Moderatorzy prosili i przenosili tematy do działu "off-top". Bez skutku. Teraz po prostu lądują w koszu.

Czyli wymyśliłem sobie spiskową teorię :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie spostrzeżenie,

(mi to przeszkadza bo mi ciężko się skupić na tekście - zwłaszcza jak jest długi)

 

czy byłaby taka możliwość żeby zwiększyć ilość opcji formatowania tekstu

 

np.

czytelniejsza znacznie jest czcionka jeśli jest większy odstęp pomiędzy linijkami. na pewno odrobinę większy niż jest to stosowane tutaj.

 

gdyby była możliwość wyboru takiej opcji zwiększania odstępu między linijkami.

przy zachowaniu np tej wielkości czcionki

 

Właściwie z tego co wiem czytelniejsza jest większa czcionka niż tutaj. Mogłabym poszukać w necie optymalnie dobrze dobrany styl. Gdyby ktoś był zainteresowany wprowadzeniem takich zmian.

No ale może nie ma takie potrzeby zmieniania wszystkiego globalnie, zwłaszcza że wiele osób przywykło i pewnie dobrze się czuje na tym forum takim jakie jest obecnie )

 

no ale taka malutka zmiana w opcjach do wyboru

wtedy miałabym poczucie że oddaje do przeczytania coś co się da przeczytać :)

 

-- 05 sty 2015, 19:57 --

 

i jeszcze jedno :bezradny::bezradny:

 

wiele wątków nie otwiera mi się

strona jest pusta a w nazwie karty pisze "502 bad gateway" :hide::bezradny::bezradny::bezradny::bezradny::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×