Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

to mi skolei przy zmieanie lub dodaniu czegoś wyświetla sie nie mozna wyświetlić strony. a często mam tak jeszcze ze jak klikam na ost post jakies osoby to wyskakuje ze nie istnieja zadne posty do tego tematu. Wtedy klikam na strone do tyłu i jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mały tutorial ode mnie (nie liczę przechodzenia stronę albo kilka wcześniej):

mamy taki odnośnik do tematu:

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=4789&start=135

pogrubiona niżej liczba

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=4789&start=135

oznacza nr postu od którego zaczyna się strona którą mamy zamiar wyświetlić. Więc jeśli zawodzi przechodzenie stronę albo więcej wcześniej to należy zmniejszać w linku wartość którą pogrubiłem - najlepiej stopniowo o 10-15. Niestety nie mogę poprawić błędów z wyświetlaniem tych stron - to wada wrodzona tego typu for dyskusyjnych. Mogę tylko jeszcze na koniec dodać znaną formułkę: "Za utrudnienia przepraszamy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amator, kilka postów wyżej, IceMan napisał jak sobie z tym poradzić:

 

To mały tutorial ode mnie (nie liczę przechodzenia stronę albo kilka wcześniej):

mamy taki odnośnik do tematu:

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=4789&start=135

pogrubiona niżej liczba

http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=4789&start=135

oznacza nr postu od którego zaczyna się strona którą mamy zamiar wyświetlić. Więc jeśli zawodzi przechodzenie stronę albo więcej wcześniej to należy zmniejszać w linku wartość którą pogrubiłem - najlepiej stopniowo o 10-15. Niestety nie mogę poprawić błędów z wyświetlaniem tych stron - to wada wrodzona tego typu for dyskusyjnych. Mogę tylko jeszcze na koniec dodać znaną formułkę: "Za utrudnienia przepraszamy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj czytałam i odpowiedziałam na post o tytule brzmiącym "taka silna nerwica". Dzisiaj chciałam sprawdzić jak rozwija się temat, a tu posta nie ma :?

Pytanie do Admina: co stało się z tym postem?

Ponieważ moje pytanie nie jest bezpośrednio związane z nerwicą, proszę o odpowiedź zaim mój temat zostanie skasowany...

Pozdrawiam,

Mandala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre rady. Jesteście boscy! Jednakże mam problem innego typu. Na pocztę dostaję wiadomość o PW, a w skrzynce forum jej nie mam i nie mogę jej odczytać. Już to wyjaśniłam wczoraj z administratorem. Schowajcie sobie te uwagi do kieszeni. To nie było zbyt kulturalne. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie takie to proste... bo temat ma 509 (chyba) stron, i wszystkie trzy ostatnie strony po kliknięciu wyświetlają właśnie taki komunikat jak napisałam. Więc powinnam zacząć przeglądanie od 3 strony i po kolei przewijać aż trafie na 506 :lol:

No a to zajęłoby mi chyba z godzinę ;)

Więc pewnie po prostu dam sobie spokój, zwłaszcza że nie wiem, czy błąd dotyczy linka wklejonego pod te ostatnie numery stron, czy samych postów (jeśli postów, to naklikam się do upojenia a i tak nic nie znajdę).

A szkoda, bo temat był interesujący :cry:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha..i tu sie pojawia problem..którego rozwiazanie proponowałem wieki temu...a który jak zwykle został gdzies zagubiony.... chodzi mi o ułatwienie typu "idź do strony "

 

......A póki co, życzę pomyślnego wertowania temaciku..proponuję zaczać przegladanie koło 20-stej...żeby na 7 rano dokopać sie do interesujacej nas strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien sentyment do tego tematu,w związku z tym,że włożyłam w to kiedyś dużo pracy.Wczoraj,gdy go przeglądałam zauważyłam,że część linków stała się nieaktywna,w związku z ciągłym przenoszeniem/doklejaniem tematów itd.

Miło by mi było,gdyby ktoś to czasem przejrzał i poprawił.Wiem,że sporo zachodu to wymaga,ale istnienie tematu w takiej formie traci trochę rację bytu.Fajnie by było,gdyby ktoś w chwili wolnej ogarnął choć część tego.

Z przedświątecznymi pozdrowieniami ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×