Skocz do zawartości
Nerwica.com

heh


belmo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przez prawie rok mialem leki ze jestem pedofilem a nawet na wlasnego psa balem sie patrzec.Jakis czas temu te mysli odeszly przez co na prawde mi ulzylo bo to co przeszedlem to byla gehenna.Za to teraz mam leki ze moge byc homo czego nijak nie potrafie sobie wyobrazic ale fakt faktem natretne mysli wystepuja i tez mnie to dobija ale w porownaniu z dziecmi to pikus.Nie wiem skad to sie wzielo od zawsze podniecaly mnie kobiety.Mam za soba kilkuletni zwiazek.Teraz jestem sam.Tak wyszlo.O poznaniu kogos nowego nie ma nawet mowy jak ja sie stresuje przed sprzedawczynia w sklepie.Po prostu tragedia, kiedys mialem gadane jak malo kto a teraz jestem posrany przy byle sytuacji.W miejascach publicznych jestem tak zestresowany ze nie ma szans na podniete na widok kobiet i tak kolo sie zamyka i zaczynaja sie glupie mysli - skoro nie panie to co - panowie?

Nie wiem to tak jakby wypedzenie z raju.A moze za bardzo sie przejmuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest wlasnie Nerwica Natrectw Kolezko hehe :) nie ma sie co tym przejmowac, ani nie jestes pedofilem, ani nie jestes gejem, a z tym, ze piszesz, ze jestes tak zestresowany ze nie podniecaja Cie kobiety, to jest Twoj wymysl :) jak ja to mowie wlasny wkret zaczynasz sie zastanawiac, jakby to bylo zebys byl gejem, w glowie tworza Ci sie zapewne obrazy :) i automatycznie wkrecasz sobie ze nie podniecaja Cie kobiety. Sam nie chodze na razie ale szukam sobie psychoterapii i Tobie tez polecam bo podobno psychoterapia w leczeniu nerwicy odgrywa najwieksza role :) a z tymi kobietami to sie nie przejmuj hehe wlacz sobie taki filmik wiesz jaki hehehe i bedzie dobrze zobaczysz hehe :D trzymaj sie i najlepiej to zamiast myslec o glupotach to mysl o psychoterapii :) Trzymanko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×