Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy scrat powienien być moderatorem?


seweryn52

Rekomendowane odpowiedzi

seweryn52, nasz moderator nie popiera niczego co nie jest zgodne z prawem - bo jak narazie dopalacze są legalne, to, że w twoim mniemaniu to samo zuo jest tylko i wyłącznie twoją sprawą i absolutnie nie powinno wpływać na decyzję admina co do tego kto może a kto nie może być moderatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Państwu. Czyli moderator może popierać wąchanie kleju, bo nie jest to zakazane. Linka656 może Ciebie to nie obchodzi, że ktoś popiera narkotyk, może sama zażywasz, nie wiem...

Shadow_no dziwne, że też tak do tego podchodzi... W normalnych relacjach nikt kto popiera substancje szkodzące nie powinien być wywyższany w postaci rangi moderatora.

Widać to forum popiera ludzi, którzy propagują substancje, które niszczą człowieka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka656 może Ciebie to nie obchodzi, że ktoś popiera narkotyk, może sama zażywasz, nie wiem.....

Zażywam leki psychotropowe jak większość tego forum o tematyce NERWICA/DEPRESJA, chyba mnie też należy wyrzucić, poza tym popieram picie piwa - bo jest dobre, pozwala mi się rozluźnić i nie jest zakazane przez prawo......

Poza tym, właściewie czy ciebie tak naprawdę interesuje czy ktoś bierze narkotyki? Martw się o siebie a nie zbawiaj świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow_no dziwne, że też tak do tego podchodzi...

Jak wg. Ciebie podchodzi do tego shadow_no?

 

Twoim jedynym argumentem, żeby scrata zdegradować jest to, że wyraża swoje poparcie dla tego co uważa, że powinno być nadal legalne. I co z tego? Jaki to ma wpływ na wykonywanie pracy moderatora? Nie rozumiem związku między jednym a drugim.

 

W normalnych relacjach nikt kto popiera substancje szkodzące nie powinien być wywyższany w postaci rangi moderatora.

Co to są normalne relacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seweryn52, jak ,że się mylisz większość psychotropów to leki psycho-aktywne podlegające pod substancje narkotyczne oraz zakazane w krajach UE ale tak to jest skoro waćpan szuka tylko taniej sensacji chcesz to Ci znajdę listę nawet gdzie po nazwach są wymienione i jaki środek narkotyczny zawierają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadow_no dziwne, że też tak do tego podchodzi...

Jak wg. Ciebie podchodzi do tego shadow_no?

Jak podchodzi? Tak jakby sam propagował substancje wyniszczające.

Twoim jedynym argumentem, żeby scrata zdegradować jest to, że wyraża swoje poparcie dla tego co uważa, że powinno być nadal legalne. I co z tego? Jaki to ma wpływ na wykonywanie pracy moderatora? Nie rozumiem związku między jednym a drugim.

Radze poczytać co to są te dopalacze.

A związek to ma taki, że ludzie propagujący narkotyki, faszyzm itp nie są na stanowiskach, z powodu niedopuszczalnego poglądu niszczącego drugą osobę.

Co to są normalne relacje?

Normalne relacje międzyludzkie, ale o nich to nie ja powinienem Ci mówić.

seweryn52, dopalacze to nie są narkotyki.......lo legalne substancje pobudzające....

No gratuluje wiedzy. Widać jaki poziom prezentują niektórzy moderatorzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seweryn52, napisz jasno o co Ci chodzi... Na pewno chodzi tylko o poglądy scrata?

Chcesz, aby został zdegradowany z powodu swoich poglądów?

Nie zabiorę mu rangi moderatora, ponieważ dobrze wykonuje swoją pracę na forum. Myślę, że temat jest zakończony...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seweryn52, napisz jasno o co Ci chodzi... Na pewno chodzi tylko o poglądy scrata?

Chcesz, aby został zdegradowany z powodu swoich poglądów?

Nie zabiorę mu rangi moderatora, ponieważ dobrze wykonuje swoją pracę na forum. Myślę, że temat jest zakończony...?

Ja chcę, żeby ludzie, którzy mają jako-taką władze nie prezentowali poglądów, na substancję, które zabijają i są narkotykami twardymi.

I wiem co mówię, zajmuję się taką tematyką od kilkunastu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chwalmy kokę, maryśkę, herę i propagujmy zażywanie ich na tym forum. Co Wy na to?

Dlaczego mieli byśmy tak robić?

Ponieważ lekceważąc to, że jeden z moderatorów propaguję narkotyki w formie dopalaczy i reprezentuję to forum ( przez swoją funkcję), można by tak samo propagować inne narkotyki. Narkotyk to narkotyk obojętnie czy jest to "dopalacz" czy heroina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seweryn52, mam jedno pytanie ale o co chodzi czy on napisał to na forum czy na blogu masz możliwość komentarzu na blogu ,nie podoba Ci się jego postawa masz tam pełne prawo do wypowiedzi ! ciekaw jestem czy nigdy nie zapaliłeś trawki ale w sumie też zrobiłem porównanie bo co ona ma do dopalaczy .Wystąpiła w tobie jakaś zawiść złość na jego poglądy nieuzasadniona zbulwersował Cie własnymi wpisami na blogu nie czytaj po co się denerwować dam Ci kolejny temat "Ja osobiście jestem za kontrolowaną legalnością narkotyków miękkich jak ma to miejsce w Holandii , Belgii " ale to moje prywatne zdanie i powinieneś je uszanować tak jak ja szanuje Twoje " i co tu więcej pisać radze wrzucić na luzz , dystans do Siebie i do świata ludzie luzzz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlaczego scrat nic nie pisze?

Po pierwsze dlatego że na tematy, które są jego osobistą sprawą, dyskutuje z ludźmi, którzy pokazują chociaż minimalną chęć przyjęcia do siebie jakichkolwiek argumentów. Ty prezentujesz jedynie fanatyczne wyznawanie jednej ze skrajności - to o czym ja mam w ogóle w tym temacie pisać?

 

Po drugie moje prywatne poglądy dotyczące roli państwa w życiu jednostki (bo to dokładnie o to chodzi; dopalacze są jedynie przykładem, podobnie sprzeciwiam się innym próbom ingerowania w życie dorosłych, świadomych jednostek przez państwo) a moderowanie forum (przypominam, że moderacja to nie to samo co cenzura i jedno nie implikuje drugiego) to dwie całkowicie rozłączne sprawy, nie wiem dlaczego usilnie próbujesz je ze sobą połączyć. Gdyby moje prywatne poglądy wpływały na moderowanie to rzeczywiście nie byłbym dobrym moderatorem - niezależnie od tego jakie te poglądy by nie były.

 

Po trzecie w końcu, nie widzę w swoich poglądach nic, z czego miałbym się komukolwiek tłumaczyć. Jeżeli uważasz że łamię prawo, po prostu idź z tym do prokuratury, sąd oceni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ridllic rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale osoby propagujące takie rzeczy jak narkotyki, faszyzm, agresję itp nie powinny być na stanowiskach ( a moderacja jest jakimś tam stanowiskiem).

Nie wystąpiła we mnie żadna zawiść. Mam do czynienia z uzależnieniami dlatego wiem co to jest i dziwi mnie podejście tutaj osób szczególnie na forum o takiej tematyce.

Dziwi mnie również to, że wypowiadają się osoby nie mające żadnej kompetencji oraz wiedzy na temat powyższych środków oraz skutków zażywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim tropem: jesteś lekarzem?, Farmaceutą? Chemikiem?

Jeśli nie to prosze cię o zakończenie dyskusji na ten temat bo Ty także nie jesteś zbyt kometentny w tym polu.......

Ja także jestem za legalizacją miękkich narkotyków na terenie Polski - czy to mnie wyklucza z możłiwości bycia moderatorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×