Skocz do zawartości
Nerwica.com

co to jest i gdzie to leczyć?


Peny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jestem tu nowy i mam chyba problem. Oczywiście jak pewnie wielu z Was nie przyznaje sie do tego bo wstyd.

 

Od małego dziecka byłem nerwowy, obgryzałem paznokcie (nadal to robie mając 30 lat) czerwieniłem sie na byle co, byłem niesamowicie nieśmiały - teraz mi to przeszło.

Od jakiegoś czasu kiedy jestem poddenerwowany, cos mnie gryzie (praca, jakiaś sytuacja) tracę przytomność. Poprostu wstaje w nocy (ostatnio 5 rano) i przewracam sie. Kiedyś poszedłem do lekarza i powieział mi że mam nerwice. Dał mi jakiś lek i zastrzyki po których robiło mi się lepiej. Ale lekarz już nieżyje i nie wiem do kogo mam pójść. Do tych omdleń dochodzi mi ból klatki piersiowej.

Poradźcie mi co mam zrobić, gdzie się leczyć (mieszkam w Radomiu) czy sa jakieś sprawdzoene leki, metody.

Prowadze firmę, mam wrażenie że coraz częściej jestem wzburzony, coś mnie denerwuje bez powodu, wyżywam się na pracownikach, zawieszenie komputera doprowadza mnie do szału, zaczynam go kopać... mam tego dość, wiem że coś jest nie tak i chciałbym zacząć się leczyć tylko nie wiem od czego zacząć.

 

miał ktoś z Was taki przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×