Skocz do zawartości
Nerwica.com

WIOSNA!!! Bierzemy dupska i ruszamy sie z tego bagna!!!


ALEKS*OLO

Rekomendowane odpowiedzi

Ciepłe powietrze, słonce za oknami , ptaszki, kwiatki, fauna i flora, wszystko budzi sie do życia. :D

My tez!!! Pora ostro wziasc sie do roboty i wyjsc z tej kupy gów.na (nerwicy). :twisted:

Nie marudzimy, nie jeczymy i płaczemy!! Uśmiech na twarzy pomimo bólu i wychodzimy z depresjii!!

Piszemy tu co sobie zamierzylismy i kiedy to osiagnelismy, chwalimi sie drobiazgami i walczymy dalej !!

 

Do zimy nie widze tutaj ani polowy nerwicowca :twisted::!: Szkoda marnowac zycie na głupia szmate nerwice!!

 

Wiem że to nie bedzie łatwe ale jak sie postaramy to damy rade!!! :))))

 

Pzdr!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo ze sie koszmarnie czuje -nadal mam skutki uboczne ide wlasnie do parku posiedziec i poczytac ksiazke :) Zamierzam wyjsc z tego w koncu i zmieniam swoje nawyki negatywne na poztywne, wiec zamiast siedziec przed kompem lece na łono natury :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez za tydzien wracam do pracy ale sie zastnawiam czy nie wziac jeszcze zwolnienia, niestety mecza mnie te skutki uboczne :/ a dopiero lek biore 5 dzien, czytalam ze te skutki moga i byc do 3 tygodni, jakas masakra :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wam zazdroszczę tego podejścia ..

dziś tak pięknie.. wyszłam do ogrodu, kwitną drzewa, niebo błękitne, słońce świeci .. na dodatek mam dziś urodziny... i co z tego :(

 

wpadłam w taki dół że nie mogę się tym cieszyć, że źle się czuje.. wróciłam pod kołdrę, i wyję ;(

sorry za zaśmiecanie radosnego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu powtarzaj sobie ze bedzie lepiej, ja tak robie i mi pomaga, mam koszmarne tez samopoczucie a jednak sie nie poddaje, i bede walczyc nadal, wygram z ta choroba, owszem zaczyanm za pomoca leków ale wygram z tymi lękami. Spróbuj się czymś zając to najlepsze na doły -powiem Wam ze ja od 5 dni tez cwicze po 20 minut a dzis nawet 25 minut !!!! i to jest moj sukces, chce dojsc do pol godziny a wczesniej mi sie nie nic chcialo, poza tym leze u kolegi na balkonie w sloneczku i sobie odpoczywam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, super, wiosenny ruch wyzwolenia! Dobrze, ja doszłam do takich samych wniosków, gdzieś o tym pisałam na forum. Zaczęłam terapię i nie przerwę, nie poddam się! W wolnych chwilach szaleję na rowerze, pozatym staram się nie zaniedbywać swoich obowiązków, chociaż to mi akurat nie za bardzo wychodzi. I biorę się za siebie, szkoda życia na chorobę.

alu, wszystkiego najlepszego! Kolejny rok Twojego życia może być świetny. Baran to znak ludzi walecznych i pewnych siebie! Też jestem baranem i dobrze mi z tym. Przypomniałam sobie jaka byłam pełna życia parę lat temu i stwierdziłam, że ma być tak z powrotem! I wiem że będzie tylko muszę o to powalczyć. Mam 22 lata i czułam się jakby nic dobrego miało mnie już w życiu nie spotkać. Dopiero niedawno zdałam sobie sprawę co za głupota tak myśleć. Póki co nie chcę już umierać, chcę mieć coś z tego cholernego życia.

Z wiosną wstąpiła we mnie energia. Niech jeszcze trochę zostanie, wzięłam się za siebie bo teraz mam na to siłę. Jak zacznę coś dla siebie robić to później wystarczy z tego nie rezygnować kiedy przyjdą gorsze dni. I moje wiosenne postanowienia przetwają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze panstwa, teraz sie bede chwalic ;P Wstałam o uwaga! 8h 8) szok! :D

Niesamowite, zawsze jest to godzina 11, 10 ale tak wczesnie wow hehe :D

Słoneczko, ładna pogoda-biore sie za jakas robote :D

 

Miłego, słonecznego dnia Wam życze :)))

 

[Dodane po edycji:]

 

Up! Up! kochani wiosna sie dopiero zaczeła :D

alu, co tam u Ciebie , mam nadzieje , ze dalej tryskasz optymizmem ;)

 

Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×