Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skuteczna jedyna pomoc


bercik

Rekomendowane odpowiedzi

czytając to jak bym słyszała swoją babcie fanatyczkę religijną,kiedy złapały mnie pierwsze ataki powiedziała że to przez to że nie chodzę do kościoła...kiedyś w poczekalni do gabinetu u psychiatry nawiązałam rozmowę z pewnym chłopakiem który śmiał się z tych ludzi którzy czekając na psychiatre zachowywali się bardzo dziwne,wstydząc się oczy w podłogę ale psychiatra jest tak samo lekarzem jak i internista,a przez takich ludzi jak założyciel tego tematu ludzie boją się,wstydzą chodzić się leczyć,a szczegulnie ci z małych miejscowości bo jest u nas stwierdzenie że do psychiatry chodzą psychole zamiast do egzorcysty....nie bądzmy zacofani...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale stwierdzę jedną rzecz moniczka81, ma tutaj w 100% racje a wzięło się to właśnie przez Ludzi jak Autor tego tematu mamy dobry przykład niech się wypowie Roman Tyczny, jak to jest w US co druga osoba regularnie korzysta z porad własnego psychoanalityka i nie ma w tym nic dziwnego poza tym zdarza się ,że ludzie się tym chwalą nawet a u nas idziesz do psychiatry to jesteś świr ,psychol itp no ale skoro ktoś uważa że na tym forum się zebrało ok 14000 opętanych użytkowników no to czemu się dziwić że jak się idzie do psychiatry to się jest od razu psycholem :!: przykre ale prawdziwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×