Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem właściwie co tu robię.


pomaranczowykrokodyl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem właściwie co tu robię i dlaczego mam potrzebę tu być. Może dlatego że wszystko jest nie tak jak powinno..W każdym bądź razie chciałam się przywitać. Lat mam niewiele bo 17, ale mam nadzieje że mnie to nie wyklucza..

Witam wszystkich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzech facetów cale życie zbierało na wyjazd do Kenii, ale zbierali aż tak, że jedli suchy chleb popijając woda. No i w końcu uzbierali i wyjechali. Pewnego wieczoru jeden z nich mówi:

- Ej chłopaki, może napijemy się wódki?

Drugi mówi:

- Ok, super

A trzeci:

- K...a ja całe życie prawie nic nie jem, nie piję po to, żebysmy wyjechali! Zbieram na to, żebym mógł sobie pozwolić na zwiedzanie, na wycieczki A wy wydajecie na wódke Ja się na to nie piszę!

I obrazony poszedł spać.

No więc tych dwóch poszło, kupiło 2 flaszki, nachlali się i wrócili do domu. Rano wstają, patrzą, a nie ma trzeciego! Wychodzą przed kwaterkę.... patrzą... a tam leży krokodyl - gruby, ogromny, piękny krokodyl z otwartą paszczą. Patrzą - a z tej paszczy wystaje głowa tego trzeciego. Stoją tacy mocno jeszcze wczorajsi, patrzą i jeden mówi:

- Patttssssszzzzz starrrryyyyyy, na wóóóóóódkę sęęępiłłłłłł, a śpiwooorek toooo Lacosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×