Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Lublin]


weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam 25 lat, od sierpnia męczę się z nerwicą i napadami lęku utajonego. Nie jest ze mną źle, ale nie mam z kim pogadać ;) Jeśli chciałbyś lub chciałabyś podzielić się doświadczeniami, pogadać od serca lub o zwykłych głupotach to zapraszam na priv :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!!  Myślałem ze juz nie wrócę tutaj,  ale nie...  Tutaj sie wraca..  Często... 

Jest mi ciężko,  terapia..  Lekarze..  Leki..  To wszystko jakoś na nic..  Mam 26 lat a czuje sie jak bym miał z 85...  Życie jest dla mnie bardzo ciężkie..  Może gdybym poznał bratnia dusze było by lepiej.. Czepiam sie juz wszystkiego,  aby tylko wyjść z depresji i nerwicy..  Piszcie gdy macie taki sam problem!  Bardzo chętnie odpisze,  porozmawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;) Mam czat na messenger, gdzie sobie pomagamy, wspieramy się. Widzimy się także na żywo w Lublinie. Zachęcam do dołączenia, nic się nie traci, a można tylko zyskać, poznając młode osoby, które również cierpią psychicznie.

 

Piszcie na maila: jednoswiatlowiecej@gmail.com

 

Pozdrawiam serdecznie ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, od około 10 lat zmagam się z jakimś rodzajem fobii społecznej (od gimnazjum). Niestety z wiekiem jest coraz trudniej, chociaż w niektórych kwestiach się przełamałem. Na studiach sporadycznie brałem benzo w przypadku wystąpień publicznych itp. Szukam jakiegoś terapeuty z województwa lubelskiego, który pomógłby takiej osobie, u której problem nie trwa miesiąc czy pół roku, ale trochę dłużej (zdaję sobie sprawę, że najlepiej działać na początku, ale czasu nie cofnę). Zależy mi na tym, żeby stosował różne techniki, a nie tylko zwykłą psychoterapię (mam tu na myśli jakieś wizualizacje, praca z ciałem, np. relaksacje itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Acomitam nie jesteś żadnym wyrzutkiem. Wiele osób boryka się z podobnymi problemami, z fobią społeczną. Są też na naszym Forum, więc przełam się i pisz. Na początek łatwiej napisać niż rozmawiać w realu, może spotkasz tu przyjaciół. Masz też możliwość pisania do konkretnych użytkowników prywatnych wiadomości, które nie będą widoczne publicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gosia17 w Lublinie mieszkam od 20 lat (od czasu studiów), obecnie z rodziną. Poza tym pracuję i jak to się mówi - żyję. Na tym Forum jestem od 2014 roku (z przerwami i nowym kontem), czyli niezły staż 🙂Zdążyłem się w międzyczasie zestarzeć, ożenić i rozmnożyć. Choruję na ChAD a wtedy gdy się tu zapisywałem czułem się po prostu bardzo samotny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim mam 41 lat i od 7 lat zmagam się z nerwicą lękową. Bardzo chciałbym poznać osoby z okolicy Lublina, z którymi mógłbym popisać, pogadać albo się spotkać. Potrzebuję kontaktu z ludźmi o podobnych problemach.

Mój mail: markgoluch@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

od kilku już lat w Lublinie funkcjonuje grupa wsparcia, która zrzesza osoby na co dzień cierpiące z powodu depresji oraz innych chorób i zaburzeń psychicznych. Jeśli mieszkasz w Lublinie lub masz możliwość pojawienia się w nim raz na jakiś czas, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Jako oddolna inicjatywa staramy się pomagać każdemu, kto wymaga wsparcia w trudnych chwilach swojego życia.

 

E-mail kontaktowy: jednoswiatlowiecej@gmail.com

 

Link do serwera Discord: https://discord.gg/cGV7SdH

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×