Skocz do zawartości
Nerwica.com

czesc,kto pogada?nerwica żołądka


hapiness

Rekomendowane odpowiedzi

cześć ja mam taką dolegliwość mój żołądek nieraz tak się ściśnie z nerwów i koniec.często daje mi znać o sobie boli mnie,tracę smak,mam uczucie jakby ktoś szpilki wbijał mi w niego.najbardziej na wiosnę daje mi znać o sobie ale mam sposób na to piję herbatkę z dziurawca i po 2-3 dniach mam spokój. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam nerwicę żołądka.

 

częste mdłości, bóle, uczucie że musze to toalety, chociaż wcale nie muszę, takie jakby napięcie w brzuchu i w dole pleców..

odbijanie się, brak apetytu..

 

znam to na pamięć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

herbata z dziurawca ma działanie uspokajające ja ją piję jak mam bóle żołądka i brak apetytu.na początku jak zachorowałam też miałam częste biegunki,bóle żoładka,nudności,brak smaku byłam u lekarza i okazało się że to grypa żoładkowa zażyłam antybiotyk i przeszło.jak się nieraz zdenerwuję to też mnie brzuch rozboli i do wc ale raczej mam z tym spokój.Także jeśli masz często takie problemy to idż do lekarza rodzinnego i ci odpowiednie leki przypisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

justynaczarna84, takie raz na jakiś czas pobolewanie, to jeszcze nie nerwica, tylko reakcja na stres - ludziom bez nerwicy też się to zdarza.

 

o nerwicy świadczy cykliczność, występowanie objawów w różnych sytuacjach, a stres je tylko nasila.

 

a grypa żołądkowa to wirus, i nie bierze się na to antybiotyków :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOLFgang, ooo jak ja to dobrze znam ;]

leżę własnie z brzuchem jak balonik, mimo tego że na kolację zjadłam bułkę z szynką drobiową + 2 zbożowe herbatniki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alu chyba jeszcze wiem co mi było i jakie leki brałam 2tygodnie leczyłam się herbatkami ziołowymi i różnymi innymi sposobami i nic .straciłam smak,mialam nudnosci.wylądowałam u lekarza- grypa żołądkowa, leki do zażycia i dieta.wirusy leczy się antybiotykami może nie wszystkie ale niektóre na pewno.a co do nerwicy żołądka to ją mam ale w małym stopniu bo bardziej dokucza mi nerwica serca i inne objawy.

 

[*EDIT*]

 

a i jeszcze jedno pytanie ma ktoś z was coś takiego a mianowicie jak np obudzę się nieraz o godz 6 rano i po chwili czuję takie ssanie na żoładku jakby z głodu towarzyszy temu taki ból jakby też z głodu i niedobrze mi do tego.trzyma mnie to tak z pół godz do godz.muszę o tym nie myśleć to szybciej przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hapiness, ja noszę przy sobie stoperan, chociaż jeszcze - tfu tfu - nigdy nie miałam potrzeby go użyć.

a moja nerwica napada na mnie kiedy chce, zwłaszcza, gdy mi na czymś zależy - wyjazd z chłopakiem, święta (chciałabym normalnie jeść, z apetytem..), wakacje, wyjścia itp.

 

dzisiaj też mnie strasznie trzyma. Teraz leżę sobie spokojnie i nagle uczucie, że muszę iść już, natychmiast. Mimo tego, że byłam przed chwilą i jakoś w ogóle potrzeby nie było.. ech.

takie napięcie w dole brzucha sięgające aż do lędźwi, ja tak to mam :(

 

ze sposobami raczej krucho u mnie, jak mnie dopadnie to mam ochotę schować się przed całym światem, wyć i nie wychodzić z łóżka. Jestem już tym po prostu zmęczona :(

 

ps. bierzesz jakieś leki? czy tylko objawowo się leczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×