Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

chloro jak najbardziej nadaje się na sen, jest też dobry w alternatywie do benzo w nerwicy, przy odstawieniu alkoholu/narkotyków, wspomagająco w psychozach.

 

Dokładnie tak. Nawet w ulotce jest napisane przy zaburzeniach snu w nerwicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tolerancja szybko rośnie? Bo mi ketrel już nie działa, a w tym piekle tylko sen daje ulgę... Ketrel na sen już mi prawie nie działa

 

Nie rośnie u mnie jest jak było.

Chlorprothixen przyjmowany jedynie doraźnie działa nasennie! przyjmując go codziennie, senność tylko w pierwszych dniach, potem mowy nie ma o senności po chlorze! no ale trzeba też pamiętać, że na każdego działa inaczej! jaką dawkę przyjmujecie nasennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz, ja go biore od dawna na sen w stalej dawce i nadal dziala dobrze.
widzę weteran chlora! jak tak mówisz widoczne tak jest! to w sumie dobra reklama: CHLORPROTIKSEN IDEALNY NA SEN! :great: oby na zdrowie i lepszy sen! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Chlorprothixen przyjmowany jedynie doraźnie działa nasennie! przyjmując go codziennie, senność tylko w pierwszych dniach, potem mowy nie ma o senności po chlorze! no ale trzeba też pamiętać, że na każdego działa inaczej! jaką dawkę przyjmujecie nasennie?[/quote]

 

głupoty gość pisze, ja chlora z 4-5 lat biorę i cały czas tak samo działa sedatywnie tylko stracił właściwości anksjolityczne jakbym miał doraźnie wziąć w dzień w alternatywie zamiast leków z grupy benzodiazepin załóżmy takie 15-30 mg to by nie działał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupoty gość pisze
co to za wynurzenia? :mrgreen: pikaczu sedacja to uspokojenie i tak! chlor służy do tego, nawet napisane jest na opakowaniu! :mrgreen:
właściwości anksjolityczne
chlor? :shock: no ale masz rację, z pokemonem nie będę się kłócił...! :mrgreen: na koniec jakże tej mądrej i nasiąkniętej wiedzą tematu... chlora łyka się rano, aby przeżyć dzień! na lulu? chemia nie potrzebna! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68 dowćpiniś z ciebie , ale tylko robisz z siebie pajaca, tyle w temacie
pokemonie nie ćpaj tyle grochów bo Cię kontrola nawiedzi! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grabarz666 z tego co pamiętam mówił że studiował chemie. Nie mogę mu wysłać wiadomości to napiszę tutaj:

 

hej. ty chyba studiowales chemie? jesli tak to mam pytanie. Co powstanie z reakcji chemicznej zmieszania wody i dwoch  substancji: NAC (N-acetylo-cysteina) oraz soda oczyszona (czyli wodorowęglan sodu). taka mieszanina pieni się bo wydziela się dwutlenek węgla. NAC jest kwaśne a soda zasadowa. wiec zachodzi  reakcja kwasu z zasadą......

wypilem dzis taka miksture gdy juz przereagowalo i przestalo sie pienić (generalnie wszystkie tabletki musujace z jakimis mineralami czy witamina pienia się podobnie po wrzuceniu do wody) i ciekaw jestem czy ma to taki sam efekt na organizm jak przyjęcie samego czystego NAC. Acetylocysteina jest np. w preparacie ACC ale z dodatkowymi substancjami i z jakims dodatkiem sody

https://pl.wikipedia.org/wiki/Acetylocysteina

https://en.wikipedia.org/wiki/Acetylcysteine

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wodorowęglan_sodu


mozna spozywac samo NAC co ma uzupelniac glutatnion w organizmie i ma miec szereg innych dzialań, np. pomagac w eradykacji helikobaktera , zabijac jedną z 3ech form zyciowych chlamydii pneumonie ale ponoc zamiast zabijąc to ją podkarmia... http://forum.chlamydioza.pl/viewtopic.php?t=2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość myślący91

Jak z jest z tym lekiem w końcu na leki i zaburzenia somatyczne. Pomógł komuś na silne leki i objawy cielesne ?. Może jakiś majster sie wypowie na ten temat ?, czy po prostu ulotka jest przesadzona i na nerwice ten lek sie nie nadaje jak np ssri nie wypaliły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę niedługo odstawiał to badziewie po pół roku zarzucania, więc czas się wypowiedzieć na jego temat:

+ pierwszy raz jak wrzuciłem 30 mg to po 10 minutach poszedłem momentalnie spać, nigdy później już tak mocno nie zadziałało
+ w miarę upływu czasu działanie nasenne słabnie
+ sen jest nieprzyjemny, ciężko zasnąć, ciężko się wybudzić, powinno być na odwrót
+ w remisji, z mirtazapiną, było właśnie na odwrót
+ nigdy więcej neuroleptyków, nigdy
+ raz odstawiałem na dwa czy trzy tygodnie - przy odstawianiu noc bezsenna
+ ogólnie oceniam na minus, jednak wolę nie brać leków które nie leczą depresji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Elendil napisał:

Nie pomógł

Właśnie to wszystko zależy od organizmu,nie każdemu ten lek pomoże,zazywam ten lek już 2 miesiąc,wyciszyl mnie i jakby trochę realistyka na świat się polepszyla.Ale miewam ataki paniki

Elendil A powiedz mi co Ci pomogło,jaki lek? Dodam że jestem umówiony na terapię poznawczo-behawiowalna, czy to coś pomoże?

 

Edytowane przez Derealizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Elendil napisał:

Nie pomógł

Mnie ten lek troche uspokaja( ale miewam dni nie spokojne,jakby miał mnie wziąść atak paniki)ale jakby trochę świat robił się bardziej realistyczniejszy.Cala akcja z derealizacja/depersonalizacja zaczęła się po ataku paniki po zapaleniu srodkow psychoaktywnych.

Elendil powiedz co Ci pomogło?Jaki lek? Dodam że jestem umówiony na terapię poznawczo-behawiowalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×